Podanie do Liceum

Miejscowość, Data (po prawej)

Jan Kowalski
Miasto, dn. 26.05.2020 r.
27-220 Xxx
ul. xxx 13
telefon: xxx-xxx-xxx

Dyrekcja
I Liceum Ogólnokształcącego
im. Tadeusza Kościuszki
27-200 Starachowice

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do klasy pierwszej o profilu matematyczno - informatycznym w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach.

Moją prośbę motywuję chęcią pogłębienia wiedzy i rozwijania swoich zainteresowań oraz dobrymi wynikami w nauce na poziomie gimnazjalnym. Matematyka, informatyka czy fizyka nie sprawiają mi trudności. Z chęcią przystąpię do kontynuacji nauki języków obcych (angielskiego i niemieckiego). Z obu języków otrzymuje dobre oceny.

Pragnę nadmienić, że podczas nauki w Gimnazjum w Mircu, przez trzy lata uczęszczałem również na zajęcia sportowe, m.in. z piłki nożnej.

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie złożonego przeze mnie podania.

Z wyrazami szacunku:
Krystian Niewczas

Załączniki:
- formularz aplikacyjny,
- wyniki egzaminu gimnazjalnego,
- świadectwo szkolne,
- 2 zdjęcia.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Podanie do liceum

Poznań, dnia 30 kwietnia 2018 r

Katarzyna Nowak
os. Stefana Batorego nr domu / nr mieszkania
60- 687 Poznań
tel. domowy: (061) xxxxxxx
e – mail:

Język polski

Podanie do liceum

Częstochowa, 08.02.2020 r.

Anna Maria Nowak
ul. Henryka Sienkiewicza 17
42-201 Częstochowa
tel. 666-99-88
e-mail: [email ...

Język polski

Podanie do liceum

Sulmierzyce, 22. 09. 2015r.

Janina Goździk                                                                  
ul. Zamolska 15 
98 - 345 Goździkowo
tel. 609 555 361
janinagoździk.wp.pl
...

Język polski

Które podanie bd lepsze? Podanie nr.1  Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do klasy pierwszej o profilu biol-chem w Y Liceum Ogólnokształcącym im. XXX w YYY   Moją prośbę motywuję chęcią pogłębiania wiedzy w szczególności z zakresu nauk pr

Które podanie bd lepsze? Podanie nr.1  Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do klasy pierwszej o profilu biol-chem w Y Liceum Ogólnokształcącym im. XXX w YYY   Moją prośbę motywuję chęcią pogłębiania wiedzy w szc...

Język polski

Jak dokończyć podanie o przeniesienie do innej klasy? Jestem w 2 liceum i chcę się przenieść do innej klasy i dyrektor powiedział żebym przyniosła od rodzica podanie o przeniesienie. Połowę juz mam: Zwracam się z uprzejmą prośbą o przeniesienie mojej

Jak dokończyć podanie o przeniesienie do innej klasy? Jestem w 2 liceum i chcę się przenieść do innej klasy i dyrektor powiedział żebym przyniosła od rodzica podanie o przeniesienie. Połowę juz mam: Zwracam się z uprzejmą prośbą o...