Napisze podanie do liceum

Anna Maria Nowak Częstochowa, 08.02.2007r. ul. Henryka Sienkiewycza 17 42-201 Częstochowa tel. 666-99-88 e-mail:[email protected] Do Dyrektora IX Liceum Ogólnokształcącego im. Marka Gołąbka w Częstochowie PODANIE Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do klasy I o profilu biologiczno-chemicznym, gdzie mogłabym pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać swoje zainteresowania. Prośbę swą motywuję tym, że jestem laureatem Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych z Biologii i z Chemii. Na koniec roku szkolnego w gimnazjum otrzymywałam oceny celujące z tych przedmiotów oraz z fizyki i języka polskiego. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Z wyrazami szacunku Anna Maria Nowak Załączniki: - życiorys, - świadectwa szkolne, - 3 zdjęcia, - zaświadczenia o zdobyciu tytułów laureata Wojewódzkich Konkursów  Przedmiotowych z Biologii oraz z Chemii.

Marek Hłasko: biografia i interpretacja niektórych utworów.

Marek Hłasko (znany też jako piękny dwudziestoletni, romantyczny buntownik, niewinny młodzieniec, najprzystojniejszy pomocnik blacharza czy outsider) urodził się tuż przed wojną w 1934 roku w Warszawie. Ojciec Marka – Maciej – był prawn...