0.23kg=230g 0,65kg=650g 230g-5.49zł 650g-x 650*5.49=230x 3568,5=230x x=15.52 zł 5.49+15.52=21.01 odp:Razem zapłaciła mniej niż 22 zł
Krysia za 0,23 kg herbatników zapłaciła 5,49 zł. Potem dokupiła jeszcze 0,69 kg tych samych herbatników. Oszacuj, czy razem za herbatniki zapłaciła więcej niż 22 zł. Plisss to na jutro :( Dam naj :)
Krysia za 0,23 kg herbatników zapłaciła 5,49 zł. Potem dokupiła jeszcze 0,69 kg tych samych herbatników. Oszacuj, czy razem za herbatniki zapłaciła więcej niż 22 zł. Plisss to na jutro :( Dam naj :)...
Krysia za 0,23 kg herbatników zapłaciła 5,49 zł. Potem dokupiła jeszcze 0,65 kg tych samych herbatników. Oszacuj, czy razem za herbatniki zapłaciła więcej niż 22 zł.
Krysia za 0,23 kg herbatników zapłaciła 5,49 zł. Potem dokupiła jeszcze 0,65 kg tych samych herbatników. Oszacuj, czy razem za herbatniki zapłaciła więcej niż 22 zł....
Krysia za 0,23 kg herbatników zapłaciła 5,49 zł. Potem dokupiła jeszcze 0,65 kg tych samych herbatników. Oszacuj czy razem za herbatniki zapłaciła więcej niż 22 zł. Proszę o obliczenia. Oczywiście daję NAJ!
Krysia za 0,23 kg herbatników zapłaciła 5,49 zł. Potem dokupiła jeszcze 0,65 kg tych samych herbatników. Oszacuj czy razem za herbatniki zapłaciła więcej niż 22 zł. Proszę o obliczenia. Oczywiście daję NAJ!...
Krysia za 0,23 kg herbatników zapłaciła 3,49 zł. Potem dokupiła jeszcze 0,65 kg tych samych herbatników . Oszacuj , czy razem za herbatniki zapłaciła więcej niż 14 zł ?
Krysia za 0,23 kg herbatników zapłaciła 3,49 zł. Potem dokupiła jeszcze 0,65 kg tych samych herbatników . Oszacuj , czy razem za herbatniki zapłaciła więcej niż 14 zł ?...
Krysia za 0,23 kg herbatników, zapłaciła 5,49 zł.Potem dokupiła jeszcze 0,65 kg tych samych, herbatników.Oszacuj czy razem za herbatniki zapłaciła więcej niż 22zł
Krysia za 0,23 kg herbatników, zapłaciła 5,49 zł.Potem dokupiła jeszcze 0,65 kg tych samych, herbatników.Oszacuj czy razem za herbatniki zapłaciła więcej niż 22zł...