Charakterystyka Nemeczka.

Ernest Nemeczek

To syn biednego krawca. Był jedenasto letnim chłopcem niewielkiego wzrostu, raczej wątłym i słabym. Jasnowłosy Ernest umieł jednak znajdować w sobie wielkie siły, czego dowód dał powalając na ziemię Feriego Acza. Małego Nemeczka pozostali Zbieracze Kitu traktowali z wyższością, tylko on jeden wciąż pozostawał szeregowcem, gdy inni stali się oficerami. Niezbyt energicznie dbał o swoje osobiste interesy, doceniano go dopiero przed samą śmiercią. Wcześniej, jako najmłodszy żołnierz, posłusznie pełnił najbardziej niewdzięczne funkcje.
Nemeczek umiał pokonywać strach-przykładem niech będzie jego samotna wyprawa do Ogrodu Botanicznego. Odważy chłopiec był również całkowicie lojalny wobec swych przyjaciół, nie przystał do czerwonoskórych, którzy proponowali mu upragniony stopień oficerski. Nigdy nie zdradził, nie zawiódł przyjaciół. Wspólne dobro zawsze stawiał ponad własnym losem.
Szeregowiec Nemeczek potrafił być szlachetny, także wobec zdrajcy-przykładem niech będzie jego zachowanie się wobec Gereba. Nie brakowało mu Również innych zalet charakteru. to jedna z najpiekniejszych postaci pośród wszystkich bohaterów Waszych lektur.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka Nemeczka z Placu Broni.

Charakterystyka Nemeczka:
IMIĘ I NAZWISKO:Ernest Nemeczek
WIEK: 11 lat
WYGLĄD: mały, jasnowłosy, duże, niebieski oczy,delikatna twarz
CHARAKTER:
ZALETY:
z honorem, ambitny, odwazny, sprytny, skromny, serdeczny
WADY:...

Język polski

Charakterystyka Nemeczka , lektury Chłopcy z Placu Broni opisz postać

Charakterystyka Nemeczka , lektury Chłopcy z Placu Broni opisz postać...

Język polski

Charakterystyka Nemeczka ok.30 zdan !!!

Charakterystyka Nemeczka ok.30 zdan !!!...

Język polski

charakterystyka Nemeczka z "Chłopców z Placu Broni "

charakterystyka Nemeczka z "Chłopców z Placu Broni "...

Język polski

NA JUTRO TO MAM ZROBIĆ PROSZĘ POMUŻCIE !!!! charakterystyka Nemeczka z lektury "Chłopcy z placu broni "

NA JUTRO TO MAM ZROBIĆ PROSZĘ POMUŻCIE !!!! charakterystyka Nemeczka z lektury "Chłopcy z placu broni "...

Język polski

charakterystyka Nemeczka za godzinę pliss!!

charakterystyka Nemeczka za godzinę pliss!!...