0,25*30,80=7,7 3*4,25=12,75 12,75+7,7=20,45
chałwa 30,80: 4= 7,70gr czekolada 4,25*3= 12.75gr 7,70gr+12.75gr =20,45zł
10. Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 31,20 zł za kilogram i 3 czekolady po 4,35 zł każda. Ile zapłacił za te słodycze? pliss pomocy daje naj
10. Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 31,20 zł za kilogram i 3 czekolady po 4,35 zł każda. Ile zapłacił za te słodycze? pliss pomocy daje naj...
Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 33,20 zł za kilogram i 4 czekolady po 4,55 zł każda. Ile zapłacił za te słodycze? Proszę!! Daję naj ! To karta pracy ;) Z GÓRY DZIĘKUJĘ §♥§
Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 33,20 zł za kilogram i 4 czekolady po 4,55 zł każda. Ile zapłacił za te słodycze? Proszę!! Daję naj ! To karta pracy ;) Z GÓRY DZIĘKUJĘ §♥§...
Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 35,20 zł za kilogram i 4 czekolady po 3,65 zł każda. Ile zapłacił za te słodycze? Obliczenia Pisemne Daje Naj
Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 35,20 zł za kilogram i 4 czekolady po 3,65 zł każda. Ile zapłacił za te słodycze? Obliczenia Pisemne Daje Naj...
Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 37,60 zł za kilogram i 4 czekolady po 5,65 zł każda.Ile zapłacił za te słodycze? pomocy dam naj
Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 37,60 zł za kilogram i 4 czekolady po 5,65 zł każda.Ile zapłacił za te słodycze? pomocy dam naj...
Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 38,40 zł za kilogram i 3 czekolady po 5,25 zł każda. Ile zapłacił za słodycze?
Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 38,40 zł za kilogram i 3 czekolady po 5,25 zł każda. Ile zapłacił za słodycze?...