Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 30,80 zł za kilogram i 3 czekolady po 4,25 zł każda Ile zapłacił za te słodycze

Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 30,80 zł za kilogram i 3 czekolady po 4,25 zł każda Ile zapłacił za te słodycze
Odpowiedź

0,25*30,80=7,7 3*4,25=12,75 12,75+7,7=20,45

chałwa 30,80: 4= 7,70gr  czekolada 4,25*3= 12.75gr 7,70gr+12.75gr =20,45zł

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

10. Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 31,20 zł za kilogram i 3 czekolady po 4,35 zł każda. Ile zapłacił za te słodycze? pliss pomocy daje naj

10. Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 31,20 zł za kilogram i 3 czekolady po 4,35 zł każda. Ile zapłacił za te słodycze? pliss pomocy daje naj...

Matematyka

Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 33,20 zł za kilogram i 4 czekolady po 4,55 zł każda. Ile zapłacił za te słodycze? Proszę!! Daję naj ! To karta pracy ;) Z GÓRY DZIĘKUJĘ §♥§

Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 33,20 zł za kilogram i 4 czekolady po 4,55 zł każda. Ile zapłacił za te słodycze? Proszę!! Daję naj ! To karta pracy ;) Z GÓRY DZIĘKUJĘ §♥§...

Matematyka

Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 35,20 zł za kilogram i 4 czekolady po 3,65 zł każda. Ile zapłacił za te słodycze? Obliczenia Pisemne Daje Naj

Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 35,20 zł za kilogram i 4 czekolady po 3,65 zł każda. Ile zapłacił za te słodycze? Obliczenia Pisemne Daje Naj...

Matematyka

Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 37,60 zł za kilogram i 4 czekolady po 5,65 zł każda.Ile zapłacił za te słodycze? pomocy dam naj

Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 37,60 zł za kilogram i 4 czekolady po 5,65 zł każda.Ile zapłacił za te słodycze? pomocy dam naj...

Matematyka

Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 38,40 zł za kilogram i 3 czekolady po 5,25 zł każda. Ile zapłacił za słodycze?

Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 38,40 zł za kilogram i 3 czekolady po 5,25 zł każda. Ile zapłacił za słodycze?...