Charakterystyka mamy

Mama ma na imie ......... Ma ... lat i od urodzenia mieszka w ............ Ma ..... dzieci.

Jest ....... średniego wzrostu. Ma drobną twarz i ........ oczy. Ma .......... włosy.

Mama jest miła. Jest pomocna, ponieważ gdy mamy jakiś problem, zawsze nam pomaga i bez względu na sytuację potrafi wytłumaczyć. Mamy pierwsza odpowiedź jest ostateczną, co oznacza, że jest zdecydowana. Ceni przyjaźń i ma wielu przyjaciół, wobec których jest lojalna. Ma duże poczucie humoru, dlatego inni lubią spędzać z nią czas.

Bardzo kocham i cenię moją mamę, ponieważ ma wrażliwe i zdolne do poświęceń serce. Jest wartościowym człowiekiem, na którego zawsze mogę liczyć. Nawet jeżeli nie wszystko robi idealnie, to zdaję sobie sprawę, że nie ma ludzi bez wad. Lubię spędzać z nią czas i nigdy się nie nudzę. Bardzo tęskinię gdy nie ma jej przy mnie. Moja mama jest moją najlepszą przyjaciółką.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka mamy

Mama ma na imie ......... Ma ... lat i od urodzenia mieszka w ............ Ma ..... dzieci.

Jest ....... średniego wzrostu. Ma drobną twarz i ........ oczy. Ma .......... włosy.

Mama jest miła. Jest pomocna, ponieważ gdy mam...

Język polski

Charakterystyka mamy

Moja mama ma na imię Jola, ma 41 lat i mieszka od urodzenia w Pińczowie. Z wykształcenia jest ekonomistą i pracuje w instytucji państwowej w Pińczowie. Mama, tata, ja i mój starszy brat mieszkamy w domu jednorodzinnym.

Mama jest ko...

Język polski

Charakterystyka mamy

Moja mama ma na imię Ania. Ma 41 lat i od urodzenia mieszka w Warszawie. Mama ukończyła studia o kierunku pedagogicznym i pracuje w szkole podstawowej, w charakterze pedagoga szkolnego.

Mama ma szczupłą sylwetkę i jest średniego wzro...

Filozofia

Arystoteles – ogólna charakterystyka - poglądy, najważniejsze dzieła

Arystoteles to jeden z najwszechstronniejszych myślicieli greckich. Zajmował się praktycznie każdą dziedziną ówczesnej wiedzy.

Arystoteles urodził się w 384 p.n.e. w Stagirze na Półwyspie Chalcydyckim. Jego ojciec był nadwornym ...

Język polski

Charakterystyka Jana Chrzciciela

5 Za czasów Heroda, króla Judei, żył pewien kapłan, imieniem Zachariasz, z oddziału4 Abiasza. Miał on żonę z rodu Aarona, a na imię było jej Elżbieta. 6 Oboje byli sprawiedliwi wobec Boga i postępowali nienagannie według wszystkich prz...

Socjologia

Menedżer a działacz sportowy- charakterystyka, podobieństwa, różnice

Plan pracy

• Wstęp
• Część pierwsza: menedżer oraz działacz- definicje
• Część druga: Menedżer i działacz- podobieństwa, różnice
• Część trzecia: czy działacz może być menedżerem i czy menedżer mo...