Charakterystyka mamy

Mama ma na imie ......... Ma ... lat i od urodzenia mieszka w ............ Ma ..... dzieci.

Jest ....... średniego wzrostu. Ma drobną twarz i ........ oczy. Ma .......... włosy.

Mama jest miła. Jest pomocna, ponieważ gdy mamy jakiś problem, zawsze nam pomaga i bez względu na sytuację potrafi wytłumaczyć. Mamy pierwsza odpowiedź jest ostateczną, co oznacza, że jest zdecydowana. Ceni przyjaźń i ma wielu przyjaciół, wobec których jest lojalna. Ma duże poczucie humoru, dlatego inni lubią spędzać z nią czas.

Bardzo kocham i cenię moją mamę, ponieważ ma wrażliwe i zdolne do poświęceń serce. Jest wartościowym człowiekiem, na którego zawsze mogę liczyć. Nawet jeżeli nie wszystko robi idealnie, to zdaję sobie sprawę, że nie ma ludzi bez wad. Lubię spędzać z nią czas i nigdy się nie nudzę. Bardzo tęskinię gdy nie ma jej przy mnie. Moja mama jest moją najlepszą przyjaciółką.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka mamy

Charakterystyka mamy...

Język polski

charakterystyka mamy

charakterystyka mamy...

Język polski

charakterystyka mamy

charakterystyka mamy...

Język polski

1. charakterystyka mamy lub taty--- jak ją napisać?          

1. charakterystyka mamy lub taty--- jak ją napisać?          ...

Język polski

Charakterystyka mamy.  Ważne żeby miała mniej więcej 1 strone a4 :)

Charakterystyka mamy.  Ważne żeby miała mniej więcej 1 strone a4 :)...

Język polski

charakterystyka mamy! pomóżcie!

charakterystyka mamy! pomóżcie!...