dokończ każde z podanych wypowiedzeń na dwa sposoby tak aby powstały zdania złożone podrzędnie i współrzędnie zapisz te wypowiedzenia w zeszycie zwróć uwage na interpunkcje Lubie czytać książki...Lubie czytać książki...Zakwitły drzewa...Zakwitły dzrewa...

dokończ każde z podanych wypowiedzeń na dwa sposoby tak aby powstały zdania złożone podrzędnie i współrzędnie zapisz te wypowiedzenia w zeszycie zwróć uwage na interpunkcje Lubie czytać książki...Lubie czytać książki...Zakwitły drzewa...Zakwitły dzrewa...Spóźniłem sie na lekcje...Spóźniłem sie na lekcje...pliss mam to na jutro
Odpowiedź

Lubię czytać książki i oglądać filmy. Lubię czytać książki, ponieważ rozwijają moją wyobraźnię. Zakwitły drzewa, więc jestem szczęśliwa. Zakwitły drzewa, które mają po kilkadziesiąt lat. Spóźniłem się na lekcję, ale mam wszystkie notatki. Spóźniłem się na lekcję, mimo że bardzo się spieszyłem.

Lubię czytac książki i grać w piłkę. Lubię czytać książki,ponieważ są bardzo pouczające. Zakwitly drzewa i wokół zrobiło się wiosenne. Zakwitły drzewa,które są bardzo stare. Spóźniłem się na lekcje,ale uzupelnilem wszystko. Spóźniłem się na.lekcje,pomimo iż biegłem. Proszę.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

dokończ każde z podanych wypowiedzeń na dwa sposoby tak aby powstały zdania złożone podrzędnie i współrzędnie zapisz te wypowiedzenia w zeszycie zwróć uwage na interpunkcje Lubie czytać książki...Lubie czytać książki...Zakwitły drzewa...Zakwitły dzrewa...

dokończ każde z podanych wypowiedzeń na dwa sposoby tak aby powstały zdania złożone podrzędnie i współrzędnie zapisz te wypowiedzenia w zeszycie zwróć uwage na interpunkcje Lubie czytać książki...Lubie czytać książki...Zakwitły dr...