Proszę was o przetłumaczenie tego tekstu na niemiecki. Mieszkam na wsi w domu jednorodzinnym. Jest on jednopiętrowy i bardzo przytulny. Na parterze znajduje się korytarz, salon, kuchnia, łazienka i mój pokój. Na piętrze znajdują się dwa pokoje i łazi

Proszę was o przetłumaczenie tego tekstu na niemiecki. Mieszkam na wsi w domu jednorodzinnym. Jest on jednopiętrowy i bardzo przytulny. Na parterze znajduje się korytarz, salon, kuchnia, łazienka i mój pokój. Na piętrze znajdują się dwa pokoje i łazienka. W swoim pokoju mam biurko, fotel, szafki i łóżko. W salonie jest telewizor i sofa. W łazience jest wanna, pralka i umywalka. W pokojach na piętrze są łóżka, lampy i szafki.
Odpowiedź

Ich lebe auf dem Land in dem Einfamilienhaus. Es ist eine 1 Geschichte und sehr gemütlich. Im Erdgeschoss gibt es einen Flur, Wohnzimmer, Küche, Bad und Zimmer. Auf der Etage sind zwei Schlafzimmer und ein Badezimmer. Ich habe in meinem Zimmer einen Schreibtisch, Stuhl, Nachttisch Schränke und Betten. Im Wohnzimmer ist ein tv und ein Sofa-Bett. Das Badezimmer hat eine Badewanne, Waschmaschine und Waschbecken. Die Zimmer im Obergeschoss sind Betten, Nachttische und Lampen.

Dodaj swoją odpowiedź