zamieni mi ktoś to na procenty, tylko 3 ostatnie podpunkty proszę!!!daje 25 pkt tylko jak najszybciej!!!!Z góry dzięki

zamieni mi ktoś to na procenty, tylko 3 ostatnie podpunkty proszę!!!daje 25 pkt tylko jak najszybciej!!!!Z góry dzięki
Odpowiedź

5 jajek po 80 gr za sztukę :  5*80 = 400 gr= 4 zł 4 bułki po 50 gr za sztukę : 4*50= 200 gr = 2 zł 1,5 kg pomidorów po 6 zł za kg :  1 kg = 6 zł     0,5 kg =3 zł    6+3=9 zł Proszę :) 

Dodaj swoją odpowiedź