plis daje naj na szybko... 5.6.7 zadania

plis daje naj na szybko... 5.6.7 zadania
Odpowiedź

Zad 5 banany=3,20zł za kliogram pomarańcze=4,35zł za kilogram gruszki 7,45zł za kilogram Czyli: banany= 1,25kg*3,20zł=4zł pomarańcze= 0,6kg*4,35zł=2,61zł gruszki= 0,4kg*7,45zł=2,98zł Razem: 4zł+2,61zł+2,98zł=9,59zł Odp: Pani Ania zapłaciła za owoce 9,59zł Zad 6 1000:100=10 8,7*10=87 87*5,31zł=461,97zł Odp: Pan Wojtek musi wydać na benzynę 461,97zł Zad 7 6,5*2,4=15,6+8,7=24,3 84-3,2=80,8*0,06=4,848 8,41-5,8=2,61*2,48=6,4728  (na początku robimy to w nawiasie jak coś)

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Rozwiąż zadania z kartki 3,4,6. Szybko plis daje naj

Rozwiąż zadania z kartki 3,4,6. Szybko plis daje naj...

Matematyka

Prosze pomocy! Nie wiem jak mam zrobić te zadania a ostatnio mnie w szkole nie było więc niewiem jak to zrobić. Plis daje naj. Prosze szybko

Prosze pomocy! Nie wiem jak mam zrobić te zadania a ostatnio mnie w szkole nie było więc niewiem jak to zrobić. Plis daje naj. Prosze szybko...

Język angielski

Hejka załącznik plis daję naj. i proszę to pilne .Te dwa zadania szybko 

Hejka załącznik plis daję naj. i proszę to pilne .Te dwa zadania szybko ...

Biologia

za 40 pkt. jakie zadania spelnia uklad krwionosny na poziomie 4 klasy moj brat to potrzebuje szybko plis daje naj i dzieki

za 40 pkt. jakie zadania spelnia uklad krwionosny na poziomie 4 klasy moj brat to potrzebuje szybko plis daje naj i dzieki...

Matematyka

Podajcie mi szybki sposób jak szybko coś wykuć na pamięć tylko prosze aby to nie były odpowiedzi np.uczyć się z książki bądź na lekcji bo zgłosze!PLIS POMOCY DAJE NAJ!!!Cały czas mi uciekł na zadania a jutro praca klasowa z matmy!

Podajcie mi szybki sposób jak szybko coś wykuć na pamięć tylko prosze aby to nie były odpowiedzi np.uczyć się z książki bądź na lekcji bo zgłosze!PLIS POMOCY DAJE NAJ!!!Cały czas mi uciekł na zadania a jutro praca klasowa z matmy!...