Charakterystyka – portret mojego rówieśnika.

Osobą, którą chciałbym scharakteryzować jest postać mojego brata ciotecznego.

Michał jest moim rówieśnikiem. Nie jest zbyt wysoki jak na swój wiek. Jest blondynem. Ma owalną twarz, piwne oczy i wydaje się, dobrze zbudowany.

Pasją Michała są rolki. Mógłby na nich jeździć cały dzień. Muszę przyznać, że jest w tym świetny. Zdobył już nawet jakieś trofea i jest mistrzem swojego województwa. Jest bardzo żywy i spontaniczny, co bywa czasem przyczyną wielu stłuczek. Jest rekordzistą w naszej rodzime pod względem złamań. Ale to go me zniechęca.

Jest przyjaźnie nastawiony w stosunku do swoich kolegów i koleżanek. Jednak z nikim nie rozumie się tak dobrze jak ze mną. I nawzajem. Jesteśmy dla siebie jak bracia "świetni kumple, a czasami przeciwnicy". Michał jest prawdziwym przyjacielem potrafiącym podnieść człowieka na duchu. I za to go cenię.

Niestety, on mieszka niedaleko Warszawy, a ja w Szczecinie, i to jest powodem naszych rzadkich spotkań.

Dodaj swoją odpowiedź