Opis przypadku i plan opieki nad pacjentem w ramce (problem-potrzeba- cel-działanie ) " 67-letnia pani Maria przebywa od trzech miesięcy w zakładzie opiekuńczo-leczniczym. Dwa lata temu w wypadku komunikacyjnym doznała uszkodzenia rdzenia kręgowego.Po zastosowanym leczeniu i rehabilitacji utrzymuje się niedowład obu kończyn dolnych. Pani Maria była i jest osobą niechętną do udziału w rehabilitacji i aktywności,współpracuje jedynie przy zmianie pozycji oraz samodzielnie spożywa posiłki.Większość czasu przebywa w łóżku ,najchętniej w pozycji na plecach.Przesadzana jest na wózek lub fotel.Często śpi w ciągu dnia,nie śpi w nocy. U podopiecznej występuje nietrzymanie moczu,mocz oddaje w pieluchomajtki. Pacjentka jest otyła.Nastrój obniżony z powodu braku akceptacji swojej niepełnosprawności.Najbliższa rodzina niewiele czasu spędza z podopieczną . Bardzo pilne !!!!!!!!!!

Na jaki przedmiot ten opis przypadku, bo takie plany to się robi na studiach pielegniarskich