Pomocy! Na jutro! Zad w załączniku. Zad 14-17. DAM NAJ :*
Pomocy! Na jutro!
Zad w załączniku. Zad 14-17.
DAM NAJ :*
Jedną kostką masła na objętość 200g. 1 kostka 20 dag.200g.2,0 kg. 2 kostki 40 dag.400g.4,0 kg. 3 kostki 60 dag. 600g.6,0 kg. 4 kostki 80 dag. 800g.8,0 kg. 28 zł kosztuje 1 kg. 2 kostki kosztują - 40÷28=1,42 zł