Ser kosztuje 24,80 zł 1 kg. Oblicz, ile kosztuje: a) 0,75 i 11/16 b) 4 3/8 i 4,41 c) 2,11 i 2 1/9 d) 22/7 i 3,1 Plisss pomóżcie na jutro na matme

Ser kosztuje 24,80 zł 1 kg. Oblicz, ile kosztuje: a) 0,75 i 11/16 b) 4 3/8 i 4,41 c) 2,11 i 2 1/9 d) 22/7 i 3,1 Plisss pomóżcie na jutro na matme
Odpowiedź

a)24,8*0.5=12,4 b)24,8*0,25=6,2 c)24,8*0,10=2,48 d)24,80*0,75=18,60 e)24,80+12,10=37,20 f)24,80*0,05=1,24 24,80+1,24=26,04

Dodaj swoją odpowiedź