Pomóżcie plz! Jutro jest dzień wiosny i w naszej szkole każdy ma promować jakis owoc i takie tam. I ja mam zrobić reklame śliwki i jak ktoś może to niech pomoże . I ta reklame niech najlepiej będzie jakaś taka wesoła i nie ze np.: śliwki tylko 2,90 czy c

Pomóżcie plz! Jutro jest dzień wiosny i w naszej szkole każdy ma promować jakis owoc i takie tam. I ja mam zrobić reklame śliwki i jak ktoś może to niech pomoże . I ta reklame niech najlepiej będzie jakaś taka wesoła i nie ze np.: śliwki tylko 2,90 czy coś . Z góry thx Daje NAJ!
Odpowiedź

W ryneczku Naszej Szkoły śliwki... TAK śliwki za jednyne 2,90 tak za 2,90!!!!! Nie przegapcie takiej okazji!!!                                                               Proszę ;)

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Pomóżcie plz! Jutro jest dzień wiosny i w naszej szkole każdy ma promować jakis owoc i takie tam. I ja mam zrobić reklame śliwki i jak ktoś może to niech pomoże . I ta reklame niech najlepiej będzie jakaś taka wesoła i nie ze np.: śliwki tylko 2,90 czy c

Pomóżcie plz! Jutro jest dzień wiosny i w naszej szkole każdy ma promować jakis owoc i takie tam. I ja mam zrobić reklame śliwki i jak ktoś może to niech pomoże . I ta reklame niech najlepiej będzie jakaś taka wesoła i nie ze np.: śli...