Opisz przypowieść: ,,Przypowieść o talentach' ,,O bogaczu i łazarzu' ,,O dwóch synach' Jaka nauka płynie z każdej z osobna przypowieść/ Film na youtube ,,Przypowieść Jezusa-bajka dla dzieci'

Mogę o talentach Pewien człowiek wyjeżdżając w podróż rozdał swój majątek sługom. Pierwszy dostał 5 talentów Drugi dostał 2 talenty Ostatni dostał 1 talent Ten który dostał 5 talentów zainwestował w pole i zebrał kolejne 5 Sługa który dostał 2 zainwestował w zwierzęta i zebrał następne 2. Ten co dostał 1 talent zakopał talent. Gdy ten człowiek wrócił to tych co pozwoli swoje talenty wynagrodził a tego co zapał swój talent wyrzucił a pracy Mam nadzieje że się przydam.