Miałem wymyślić jakąś muzyczkę wymyśliłem: gdy mam czekoladę bardzo chcę ją zjeść bo ta czekolada Bardzo smaczna jest czekolada z czerwonym musem wcale lubić jej nie muszę lecz do życia potrzebna mi czeko czeko czekolada czeko czeko czekolada. I teraz mam dopisac nuty i prosze o pomoc w dopisaniu nut.

Masz talent do piosenek

Muzyka

Zadane.pl Zadaj pytanie z przedmiotu szkolnego Szkoła podstawowa Muzyka 6+3 pkt Miałem wymyślić jakąś muzyczkę wymyśliłem: gdy mam czekoladę bardzo chcę ją zjeść bo ta czekolada Bardzo smaczna jest czekolada z czerwonym musem wcale lubić jej nie m