Proszę o zrobienie zadania 3 i 4 w załączniku. Dziękuje wszystkim za pomoc! daje naj

Proszę o zrobienie zadania 3 i 4 w załączniku. Dziękuje wszystkim za pomoc! daje naj
Odpowiedź

1 Каждый месяц я получаю карманные деньги от моей бабушки. 2 Купи буханку хлеба по дороге из школы. 3 Сколько стоит пакет сока? 4 Я покупаю каждый день в этом магазине нужные мне продукты. 5 Ты это можешь купить через Интернет. 1 Gdzie zazwyczaj kupujesz produkty? 2 Zaczęła się zimowa wyprzedaż obuwia/ 3 Dwa razy w tygodniu chodzę na zakupy. 4 Płaci pan gotówką, czy kartą? 5 Kupiłam adidasy ze zniżką 20%. 6 Zeszyt kosztuje 41 rubli/ 7 Ile płacę? Płaci pani 180 rubli/ 8 Muszę kupić pastę do zębów. 9 Chodźmy do sklepu z "Wyroby papiernicze".

Dodaj swoją odpowiedź