Witam . Potrzebuję na szybko wymowę tych zdań po rosyjsku : 1. Jestem uczniem gimnazjum w ... (Strzale) 2.W mojej szkole uczymy się języków obcych angielskiego i ruskiego 3.Ja już dobrze mówię i pisze po angielsku , ale rosyjski jest dla mnie jeszcze trudny. Na jutro muszę umieć ,więc jak ktoś może to niech napiszę , będe wdzięczny :).

Я ученик гимназии в Стшале (lub Являюсь учеником гимназии в Стшале). В моей школе учимся иностранных языков, английского и русского. Я уже хорошо пишу и говорю по английскому, но русский язык есть для меня ещё трудный. Mienia zawut.........Ja uczienik gimnazii w Strzale. W majej szkole uczimsia inostrannych jazykow, anglijskawa i ruskawa. Ja uże charaszo piszu i gawariu pa anglijskamu, no ruskij jazyk jest dla mienia jeszczio trudnyj.