Proszę o pomoc rozwiąrzcie te zadanie: Za 332 zł kupiliśmy 13 m materiału dwóch gatunków po 27,5 zł i po 22,4 zł za metr materiału . Ile metrów materiału każdego gatunku kupiliśmy ?

Proszę o pomoc rozwiąrzcie te zadanie: Za 332 zł kupiliśmy 13 m materiału dwóch gatunków po 27,5 zł i po 22,4 zł za metr materiału . Ile metrów materiału każdego gatunku kupiliśmy ?
Odpowiedź

ale razem 13 metrów czy jednego rodzaju materiału ?

Dodaj swoją odpowiedź