Napisz długi plan wydarzeń książki pt. ,, W pustyni i w puszczy" dopisując gdzie działa się dana podróż np Port said 1 Stas i Nel... Bardzo prosze to na jutro plis plis daje najlepszą odpoweidz i serduszko

. Wyjazd ojców Stasia i Nel 2. Porwanie dzieci przez Hamisa. 3. Droga przez pustynię. 4. Spotkanie z Mahdim i odrzucenie wiary muzułmańskiej. 5. Spotkanie lwa na pustyni. 6. Zabicie lwa oraz oprawców przez Stasia. 7. Samotna podróż dzieci. 8. Przekształcenie baobabu w tymczasowy dom. 9. Znalezienie słonia uwięzionego w urwisku. 10. Choroba Nel. 11. Wyprawa do obozu i poznanie pana Linde. 12. Podarunek w postaci chininy od pana Linde. 13. Podanie leku Nel. 14. Wyzdrowienie dziewczynki. 15. Ocalenie słonia. 16. Wyruszenie w dalszą podróż. 17. Puszczanie latawców z prośbą o pomoc. 18. Zdemaskowanie czarownika. 19. Dotarcie do wioski Kalego i pomoc w wygraniu bitwy. 20. Śmierc ojca Kalego. 21. Objęcie tronu przez Kalego. 22. Wyruszenie w dalszą podróż. 23. Odnalezienie dzieci przez Anglików. 24. Spotkanie z ojcami.