Opisz na trzy sposoby za pomocą jednego wyrażenia arytmetycznego, Ile złotych trzeba zapłacić za : 3 litry soku pomarańczowego i 6 litrów wody mineralnej, b) 5litrów kwasu chlebowego i 10 litrów wody mineralnej. Proszę o szybką odpowiedź
Opisz na trzy sposoby za pomocą jednego wyrażenia arytmetycznego, Ile złotych trzeba zapłacić za :
3 litry soku pomarańczowego i 6 litrów wody mineralnej,
b) 5litrów kwasu chlebowego i 10 litrów wody mineralnej.
Proszę o szybką odpowiedź