Uśmiechnięta Gosia

Małgorzata Pyka była blądynką o janych włosach d czasu gdy zafarbiła sobie włosy na czerwony.Farba przestała działać to koniecznie musiła coś z włosami zrobić bo by niewytrzymała,więc postanowiła zrobić 8 pasemek na blond.Małgosia dalej ma te pasemka i jest ładna. Ma duże niebieskie oczy,rumowe usta,jasną buzke i szczuplutką postawe,ale jest troche agresywna,niepozwoli sobą manipulować oraz przezywać,zaczepiać itp. Już żałuje tego kogoś kto powie jej prosto w oczy,że jest Ku*** lub coś w tym stylu.Niektóre osoby jej to powiedziały prosto w oczy i niewiedziały jaka ona jest naprawde.Ona wtedy okropnie si zesłściła i spoliczkowała ich z całej siły,mieli one 1 miesiąc siniaka na policzku,to niebyły tylko chłopaki ale też dziewczyny.Małgosia dużo razy się z dziewczynami biła i oczywiście za każdym razem wygrywała.Biła się z starszymi od siebie i z takimi osobami co też mają tyle lat co ona.
Małgosia jest obdarowana dużą miłością dla psów.Zawsze jak widzi jakiegoś psa pożuconego to dzwoni do swojej mamy czy może go przynieść do domu,ale niestety niemoże bo ma już ładnego i małego pieska "Punie".Zaczyna wtedy płakać bo jest jej żal tego psa.
Małgosia jest bardzo lubiana przez koleżanek a tym bardziej przez kolegw.Umiała by prawie każdego chłopaka poderwać.Ale jak z kimś chodzi to chodzi,niepodrywa innych.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Kibole

Ojciec Damiana jest wiernym kibicem ,,Motora Lublin". Swoją pasją chciał już od małego zarazić syna, lecz nie udało mu się to.
Damian: Miałem zaledwie 5 lat, kiedy ojciec zabrał mnie pierwszy raz na mecz. Zapamiętałem pełne trybuny ...