Oferta wycieczki do Mickiewiczowskiego Soplicowa.

Intensywna praca, zawrotne tempo życia, brak czasu na odpoczynek powodują, że często jesteś zmęczony? Nasila się to szczególnie wtedy, gdy spędzasz dużo czasu w pracy, a w domu nie masz czasu, aby się zrelaksować? Wybierz się w niezapomnianą podróż do litewskiego zaścianka - Soplicowa – centrum polszczyzny. Spędzisz tam wspaniałe chwile! Będziesz gościem w polskiej Arkadii, gdzie mieszkańcy przywiązani są do tradycji, starych obyczajów i narodowego stroju. Weźmiesz udział w hucznych ucztach, spotkaniach towarzyskich, grzybobraniu i polowaniu.Zwiedzisz przepiekny zamek horeszków.Sprubujesz tradycyjnych potraw takich jak rosół Soplicowo to miejsce, gdzie życie toczy się w harmonii z rytmem natury, z dala od telewizji i radia. Dzięki pobytowi w Soplicowie znikną wszelkie Twoje problemy ze zmęczeniem i poczujesz się jak nowo narodzony! Już teraz mogą się Państwo znaleźć w tym uroczym dworku! Wystarczy odwiedzić oddział lokalny naszego biura lub skontaktować się z przedstawicielem Biura Turystycznego "Epopeja".

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Oferta wycieczki do Mickiewiczowskiego Soplicowa.

Intensywna praca, zawrotne tempo życia, brak czasu na odpoczynek powodują, że często jesteś zmęczony? Nasila się to szczególnie wtedy, gdy spędzasz dużo czasu w pracy, a w domu nie masz czasu, aby się zrelaksować? Wybierz się w niezapom...