AUTOPREZENTACJA 2 minuty wypowiedz Give a short presentation, include the following points: • your student profile • the reasons why you have chosen your field of study and university • your academic interests • your planned career path 1 Kropka: Imię, Nazwisko (XYZ), mieszkam obecnie w Warszawie, studiuje na uniwersytecie, II rok studiów stacjonarnych na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. 2 Kropka: Wybrałem ten kierunek ze względu na moje zaninteresowania wojskowością, służbami publicznymi oraz dlatego iż chciałbym pogłębić moją wiedzę na ten temat. Uniwersytet wybrałem z tego powodu iż uczy się na nim wielu moich znajomych, bardzo mi go polecali, słyszałem że panuje tu bardzo dobra atmosfera, można spotkać ciekawych ludzi oraz poziom nauczania jest na wysokim poziomie. 3 Kropka: Interesuję się wieloma rzeczami, najbardziej w kręgu moich zaniteresować to wojsko, sprawy związane z bezpieczeństwem narodowym, sporo czasu poświęcam również na tematy polityczne oglądając filmy czy czytając książki z tą tematyką. 4 Kropka: W przyszłości po ukończeniu studiów na uniwersytecie chciałbym pracować jako policjant lub służyć w wojsku, w tych zawodach wiążę swoją przyszłość. Mam nadzieję, że dzięki ciężkiej pracy uda mi się osiągnać ten cel. Proszę o napisanie autoprezentacji w język angielskim, oraz jak to najbardziej możliwie poprawnej gramatycznie i stylistycznie. Podane wyżej zdania nie muszą być 1:1 wpisane w autoprezentację. Ważne by było wszystko z sensem w całości.

//. . xnfjegjinmuuubj