Opis krajobrazu - góry.

Od dawna marzyłam, o długiej wycieczce w wysokie góry. I doczekałam się... Teraz stoję z zapartym tchem i podziwiam rozciągający się przde mną krajobraz. Zatrzymałam się nad brzegiem stromego urwiska, zatrzymując wzrok na " magicznej dolinie ". Porośnięta jest krzakami fioletowych borówek, gdzieniegdzie widać zieloną kosodrzewinę. W centralnej części płaszczyzny znajduje się głębokie, niebieskie jeziorko. Wpada do niego błekitny i wąski strumień spływający ze skrętych zboczy ciągnących się w oddali szarych skał. Sięgają one aż po daleki horyzont. Nad nimi płyną leniwie puszyte obłoki, co chwile zalewane ciepłym blaskiem złocistego słońca.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Hej Mam prośbę muszę napisać opis krajobrazu, ale nie chce gotowego. Ja chce sama napisać tylko potrzebuję zasad pisania opisu krajobrazu. Z góry Dziękuje ;*

Hej Mam prośbę muszę napisać opis krajobrazu, ale nie chce gotowego. Ja chce sama napisać tylko potrzebuję zasad pisania opisu krajobrazu. Z góry Dziękuje ;*...

Język polski

Hej Mam prośbę muszę napisać opis krajobrazu, ale nie chce gotowego. Ja chce sama napisać tylko potrzebuję zasad pisania opisu krajobrazu. Z góry Dziękuje ;*

Hej Mam prośbę muszę napisać opis krajobrazu, ale nie chce gotowego. Ja chce sama napisać tylko potrzebuję zasad pisania opisu krajobrazu. Z góry Dziękuje ;*...

Język polski

mam napisać opis krajobrazu widzianego za moim oknem prosze o pomoc z góry dziękuje

mam napisać opis krajobrazu widzianego za moim oknem prosze o pomoc z góry dziękuje...

Język polski

Opis krajobrazu - definicja i przykład

Opis krajobrazu zawiera w sobie element poetyckości. Opisujemy w nim jakąś okolicę, odtwarzamy pejzaż, zwracamy uwagę na nastrój panujący w opisywanym miejscu, jego urok.

Gdy chcemy opisać krajobraz, najlepiej wyobrazić sobie, że...

Język polski

Opis krajobrazu - góry.

Od dawna marzyłam, o długiej wycieczce w wysokie góry. I doczekałam się... Teraz stoję z zapartym tchem i podziwiam rozciągający się przde mną krajobraz. Zatrzymałam się nad brzegiem stromego urwiska, zatrzymując wzrok na " magicznej do...

Język niemiecki

Niemiecki opis krajobrazu

Mein Lieblings Landschaft ist zweifellos die Bergelandschaft. Das erste, was bemerkenswert ist die hohe Berge, wo noch Schnee zu sehen und einen einzigen Baum. Auf Himmel ich sehe schwimmend Wolken. Die Wolken verdecken Sonnenuntergang. Der Landscha...