Od zakochania do miłości droga daleka.

Miłość jest głównym tematem wielu utworów literackich. O nieszczęśliwej miłości pisał Wiliam Szekspir w swoim dramacie „Romeo i Julia”. W tej rozprawce postaram się udowodnić słuszność tej tezy poniższymi argumentami.
Po pierwsze, aby się zakochać nie potrzeba zbyt wiele czasu, lecz by związek można było nazwać miłością musi być on oparty na zrozumieniu i przede wszystkim zaufaniu. Tych podstawowych fundamentów miłości nie można zbudować przez kilka miesięcy.
Drugim moim argumentem jest to, że zakochanie nie zawsze prowadzi do miłości. Często jest to zauroczenie, które po pewnym czasie znika.
Ostatnim moim argumentem jest to, że część ludzi, którzy są w sobie zakochani zupełnie do siebie nie pasują. Mają różne charaktery i poglądy. Potrzeba czasu, aby stwierdzić czy ten związek ma szansę przetrwać, czy to tylko zauroczenie, które z czasem zniknie, a różnice zdań pozostaną.
Mam nadzieję, że uzasadniłem słuszność tej tez i jeszcze raz stwierdzam, że od miłości do zakochania droga daleka.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Od zakochania do miłości droga daleka

"Od zakochania do miłości droga daleka/niedaleka"

Miłość to niewątpliwie jeden z najważniejszych i najciekawszych tematów literackich. Podejmowany jest on przez wielu pisarzy i innych twórców rozmaitych sztuk, w każdej następuj...

Język polski

pomocy musze napisac opowiadanie na temat ,,Od zakochania do miłości droga daleka/ nie daleka i nie wiem jak sie za to zaprac prosze potrzebuje waszej pomocy plis plis :) :)  TYLKO PROSZE NIE Z INTERNETU

pomocy musze napisac opowiadanie na temat ,,Od zakochania do miłości droga daleka/ nie daleka i nie wiem jak sie za to zaprac prosze potrzebuje waszej pomocy plis plis :) :)  TYLKO PROSZE NIE Z INTERNETU...

Język polski

Napisz wypracowanie w formie rozprawki na temat "od zakochania do miłości droga daleka"   Zadanie za moje ostatnie punkty pomocy! Zależy mi...!

Napisz wypracowanie w formie rozprawki na temat "od zakochania do miłości droga daleka"   Zadanie za moje ostatnie punkty pomocy! Zależy mi...!...

Język polski

Napisz w dowonej formie pracę pisemną w której rozumiesz myśl "Od zakochania do miłości droga daleka lub bliska"

Napisz w dowonej formie pracę pisemną w której rozumiesz myśl "Od zakochania do miłości droga daleka lub bliska"...

Język polski

napisać rozprawkę ' Od zakochania do miłości droga daleka '

napisać rozprawkę ' Od zakochania do miłości droga daleka '...

Język polski

Od zakochania do miłości droga daleka - rozważania filozoficzne ( krótka notatka )

Od zakochania do miłości droga daleka - rozważania filozoficzne ( krótka notatka )...