Autocharakterystyka - przykład

Nazywam się ........... Mam ... lat i uczę się w szkole podstawowej numer ........ Mieszkam z rodzicami oraz rodzeństwem, które zawsze stara mi się pomóc, gdy mam tylko jakieś problemy.

Jestem niską, szczupła, szatynką o niebieskich oczach i jasnej cerze.

Moim zdaniem jestem skromnym człowiekiem. Ambitnie dążę do postawionych sobie celów. Interesuje mnie wszytko, co się dzieje wokół mnie. Dla każdego staram się być miła, wprawdzie nie zawsze mi się to udaje, ale liczą się dobre chęci. Jestem osobą szczerą i można ze mną porozmawiać oraz zwrócić się do mnie o pomoc.

Moje wady to:kłótliwość, upartość ...itp. Gdy postawie sobie jakiś cel, to za wszelką cenę chcę go zrealizować- niestety czasami czyimś kosztem.

Uważam, że jestem pogodną .....- latkę, która dostrzega w sobie zalety, ale też wady. Staram się nad niektórymi pracować-ale nie zawsze mi wychodzi. Do tego potrzebni są przyjaciele, z którymi spędzam dużo czasu. Gdy poproszę ich o pomoc, starają się mi tej pomocy udzielić, za co jestem im wdzięczna.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Yoł. Napiszcie jak powinna wyglądać autocharakterystyka ;p. Tzn dajcie jakiś przykład np opiszcie siebie a ja potem pozmieniam wszystko ; p  Najlepiej żeby zrobił to chłopak xd Może  być na min 3/4 str A5 Dzieki z góry ; p

Yoł. Napiszcie jak powinna wyglądać autocharakterystyka ;p. Tzn dajcie jakiś przykład np opiszcie siebie a ja potem pozmieniam wszystko ; p  Najlepiej żeby zrobił to chłopak xd Może  być na min 3/4 str A5 Dzieki z góry ; p...

Język polski

Autocharakterystyka

Jestem Krystian. Urodziłem się 4 października 1996 roku w Bogatyni. Wychowałem się i mieszkam w Opolnie Zdroju, małej wiosce w powiacie dolnośląskim. Do niedawna bo zaledwie do dwónastego roku życia chodziłem do szkoły podstawowej tu gdz...

Język polski

Moja autocharakterystyka

Co To jest autocharakterystyka ? Według „Małego słownik języka polskiego” jest to: „oddanie w opowiadaniu, dziele sztuki samego siebie, przedstawienie swojego charakteru w dowolnej formie stylistycznej.” Wielu ludzi wierzy w znaczenie im...

Język polski

Autocharakterystyka

---- - akapit

---- Jestem szaloną nastolatką, której dano na imię Jessica. Urodziłam się w Toruniu 24 września 1994 roku. Rodzice oczekiwali, że ich pierwsze dziecko to będzie chłopiec.Pewnie wydaję wam się, że się rozczarowal...

Język polski

Autocharakterystyka

Jestem kim jestem. Niepojęty przypadek jak każdy przypa-
dek-Autocharakterystyka


Na imię mam Piotr. Urodziłem się 22 maja 1991 roku w Warszawie gdzie mieszkam i uczę się od urodzenia. Rodzice oczekiwali, że ich drugie dzie...

Język polski

Moja autocharakterystyka.

Co To jest autocharakterystyka ? Według „Małego słownik języka polskiego” jest to: „oddanie w opowiadaniu, dziele sztuki samego siebie, przedstawienie swojego charakteru w dowolnej formie stylistycznej.” Wielu ludzi wierzy w znaczenie im...