Przetłumacz zdania z j.polskiego na j.ang. Mój wymarzony dom to dom jednorodzinny.Leżący poza miastem przy lesie.Powinien mieć jedną sypialnie , pokój dzienny, dwa pokoje dla dzieci i pokój gościnny.Dom powinien posiadać garaż i ogród.Z jednej strony domu widać las , a z drugiej strony jezioro.Aktualnie znajduje się w pokoju dziennym i oglądam film "Forrest Gump" na kinie domowym. Moim ulubionym pokojem jest pokój dzienny w którym oprócz kina domowego jest jeszcze wypasiona konsola do gier i stół bilardowy.Lubie go ,bo pozwala mi się odprężyć po ciężkiej pracy. Przetłumaczcie proszę to i jak chcecie jakieś poprawki dodać to dodawajcie.