Co to znaczy kochać?

Kochać, hmm... to znaczy bezinteresownie pomagać drugiej osobie. Być zawsze obok niej. Bo to miłość sprawia, że człowiek chce żyć. Nie ma nic piękniejszego, gdy miłość uskrzydla. Nadaje barw, lecz też wymaga poświeceń. Nieraz trzeba z czegoś zrezygnować, żeby druga osoba była szczęśliwa. Przyjaźń, wierność, zaufanie, uczciwość i jeszcze wiele innych równie ważnych cech potrzeba w związku. Gdy wszystko się wali. Nie chce się już żyć. To właśnie ta druga osoba, ta najbliższa wyciąga do Ciebie rękę. Bez najmniejszego zastanowienia tę rękę jej podajesz i później robisz to samo. Próbujesz tej drugiej osobie pomóc odbić się od dna. Moim zdaniem ten, kto kocha szczerze i jest kochany, jest najszczęśliwszy, a kochać, dla niektórych znaczy ŻYĆ.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Co to znaczy kochać ? Według tekstu Jana Twardowskiego- "Co to znaczy kochać?"     http://milosc24.pinger.pl/m/1040360 link z wierszem          . Dziekuje :*

Co to znaczy kochać ? Według tekstu Jana Twardowskiego- "Co to znaczy kochać?"     http://milosc24.pinger.pl/m/1040360 link z wierszem          . Dziekuje :*...

Język polski

Napisz w 5-8 zdań jako odpowiedź na pytanie : Co to znaczy kochać ? Zaznacz, że to twoja opinia. Użyj cytatu z wiersza Jana Twardowskiego pt. " Co to znaczy kochać " Prosze pomóżcie mam to na jutroo ! dam naj jak będzie dobrze :)

Napisz w 5-8 zdań jako odpowiedź na pytanie : Co to znaczy kochać ? Zaznacz, że to twoja opinia. Użyj cytatu z wiersza Jana Twardowskiego pt. " Co to znaczy kochać " Prosze pomóżcie mam to na jutroo ! dam naj jak będzie dobrze :)...

Język polski

Jan Twatdowski "Co to znaczy kochać" Pytania: Czy zgadzasz się z tym co napisał autor ? Co według ciebie znaczy kochać ?

Jan Twatdowski "Co to znaczy kochać" Pytania: Czy zgadzasz się z tym co napisał autor ? Co według ciebie znaczy kochać ?...

Język polski

Napisz 5-8 zdań jako odpowiedź na pytanie co to znaczy kochać? Użyj cytatu kochać to nie tylko dawać ale też przyjmować

Napisz 5-8 zdań jako odpowiedź na pytanie co to znaczy kochać? Użyj cytatu kochać to nie tylko dawać ale też przyjmować...

Język polski

Co to znaczy kochać kogoś a kochać się w kimś ? (różnice)

Co to znaczy kochać kogoś a kochać się w kimś ? (różnice)...

Język polski

1. Co to znaczy? Czasem i najbliższym trudno się zrozumieć. 2. Co to znaczy? Kochać wymagać i akceptować.            proszę  odpowiedz

1. Co to znaczy? Czasem i najbliższym trudno się zrozumieć. 2. Co to znaczy? Kochać wymagać i akceptować.            proszę  odpowiedz...