Pamiętnik narkomanki

Hallo!
mam teraz 25 lat!mieszkam od 11 lat w niemczech!jak mialam 14 lat wyjechalismy z pl!w tedy akorat zaczelam czytac ta ksiazke "pamietnik Narkomanki"!bylam tym tak za fascynowana,ze ktos moze brac narkotyki i pomimo tego moze studiowac!naturalnie chciala tez isc ta droga!i tak tez sie stalo!w wieku 14 lat sprubowalam narkotykow bo z przykladu Barbary myslalam,ze to nic slego!chcialam byc tak jak i ona!tak sie za faszynowalam ta ksiazka,ze zaczelam zyc jez zyciem!bylam tak samo odilozowana od schrodowiska spolecznefgo w szkole i po za szkola!niechcialam w szkole z nikim rozmawiac i sie za dawac!mialam super oceny w szkole i bylam bardzo niedostepna!chcialam byc jak barbara.kujon i odseparowana od wszystkich!to mi sie bardzo udalo!niewiem dlaczego ale chcialam byc jak ona!bralam codziennie i tez tak jak on do zylnie!tak mnie zafascynowala jej biografia,ze po prostu niemoglam inaczej!do 20 roku zycia bylam na narkotykach!od 20 roku postanowilam z tym skaczyc!mialam pare powrotow ale jakos sama z tego wyszlam!moi rodzice nic o tym niewiedza i niechce zeby sie o tym dowiedzieli!niedlugo bede zaczynac studiowc medyzyne a nie psychologie tak jak chcialm,tak jak barbara.
mnie zastanawia co by bylo jk bym tej ksiazki nigdy nie pezczytala!jedno wiem napewno,ze niemiala bym tych sladow na recach po klociu sie szczykawka.
mialam bardzo duzo problemow se sama soba ale niemoglam innaczej!

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Dlaczega warto przeczytać "Pamiętnik narkomanki" - list do koleżanki.

Poznań, 23.05.2007r.

Droga Weroniko!

Na wstępie mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i przeprosić, że tak długo się nie odzywałam. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. Przejdę teraz do główne...

Język polski

Recenzja książki "Pamiętnik narkomanki"

"Pamiętnik Narkomanki"

Niedawno przeczytałam książkę pod tytułem ?Pamiętnik Narkomanki? jej autorką i zarazem główną bohaterką jest Barbara Rosiek. Autorka jest także malarką i poetką, skończyła też studia psych...

Język polski

"Pamiętnik Narkomanki" - recenzja książki.

Autorką i równocześnie bohaterką książki pt. „Pamiętnik narkomanki” jest Barbara Rosiek. Urodziła się 25 czerwca 1959 r. W Częstochowie. Pisarka, poetka, malarka. Ukończyła studia psychologiczne w Katowicach.

Książka pows...

Język polski

Recenzja książki "Pamiętnik Narkomanki"

Autorką i równocześnie bohaterką książki pt. „Pamiętnik narkomanki” jest Barbara Rosiek. Urodziła się 25 czerwca 1959r. W Częstochowie. Pisarka, poetka, malarka. Ukończyła studia psychologiczne w Katowicach.

Książka powsta...

Język polski

Recenzja - Pamiętnik Narkomanki

Autorką i równocześnie bohaterką książki pt. „Pamiętnik narkomanki” jest Barbara Rosiek. Urodziła się 25 czerwca 1959 r. W Częstochowie. Pisarka, poetka, malarka. Ukończyła studia psychologiczne w Katowicach.

Książka powst...

Język polski

„Pamiętnik narkomanki” recenzja.

Autorką i równocześnie bohaterką książki pt. „Pamiętnik narkomanki” jest Barbara Rosiek. Urodziła się 25 czerwca 1959r. W Częstochowie. Pisarka, poetka, malarka. Ukończyła studia psychologiczne w Katowicach.

Książka powsta...