Szatan z siódmej klasy 1.Czas i miejsce wydarzeń 2.Główni bohaterowie 3.Przebieg wydarzeń proszę pomóżcie to na jutro, krótko

Szatan z siódmej klasy 1.Czas i miejsce wydarzeń 2.Główni bohaterowie 3.Przebieg wydarzeń proszę pomóżcie to na jutro, krótko
Odpowiedź
pioter755

1. Warszawa, fikcyjna wieś Bejgoła, 1937r., 2. Adam Cisowski, jego rodzice i 4 rodzeństwa, profesor Gąsowski, jego brat, żona i ich córka Wanda.

michalpol

Czas akcji-  1937 r. Miejsce akcji- Warszawa, Bejgoła (tam był dworek Gąsoskich) i Wilszki (w tej miejscowości odwiedza dom Niemczewskich) Bohaterowie: główni: Adam Cisowski, Profesor Gąsowski, Wanda Gąsowska drugoplanowi: Iwo i Ewa Gąsowscy epizodyczni: rodzice i rodzeństwo Adama, chudy, fałszywy malarz, Francuz, Staszek Szostak, uczniowie z klasy Adama, ksiądz

Dodaj swoją odpowiedź