Opis przeżyć wewnętrznych: u dentysty

Zapowiadał się piękny dzień do czasu, kiedy rano mama powiedziała, że czeka mnie wizyta kontrolna u dentysty. Nie byłam zachwycona tą wiadomością, kdyż każde spotkania ze stomatologiem wiążą się z niemiłymi wspomnieniami. Podczas zajęć w szkole nie mogłam się na niczym skupić. Gdy nadszedł ten dramatyczny moment, ze strachu rozbolał mnie żołądek, a serce waliło jak oszalałe. Ulżyło mi trochę, kiedy dowiedziałam się, ze to jeszcze nie moja kolej i poczekam chwilkę przed gabinetem dentystycznym. Ze współczuciem patrzyłam na małego chłopca, który trzymał swoją mamę za nogę i usilnie błagał, żeby tam nie wchodzić. Wizyta tutaj kosztowała go zapewne wiele nerwów. Po chwili zza drzwi dobiegł przeraźliwy płacz i krzyk, któremu towarzyszył dźwięk wiertła. I w tym momencie mój lęk sięgnął zenitu. Serce skoczyło mi do gardła, a ręce drżały jak nigdy. Zapłakany chłopiec wyszedł z tego strasznego pomieszczenia i w końcu stało się. Do gabinetu weszłam niepewnie i ostrożnie. Widząc te wszystkie urządzenia zaczęło mi się dwoić i troić w oczach. Czułam na przemian zimno i gorąco. Kiedy dentysta kazał mi usiąść na fotelu, moje nerwy wystawione były na ogromną próbę. Kamień spadł mi z serca, kiedy okazało się, że moje zęby są zdrowe i te wszystkie dziwne przyrządy nie będą potrzebne.
Na koniec wizyty stomatolog podarował mi kolorową naklejkę z napisem : ?DZIELNY PACJENT?. Zamykając za sobą drzwi do gabinetu pomyślałam, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Teraz zastanawiam się dlaczego za każdym razem tak bardzo przeżywałam każdą wizytę u dentysty. Dopiero teraz uświadomiłam sobie, że naprawdę nie było warto.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

U dentysty - opis przeżyć wewnętrznych proszę o 3 akapity

U dentysty - opis przeżyć wewnętrznych proszę o 3 akapity...

Język polski

Opis przeżyć wewnętrznych: u dentysty

Zapowiadał się piękny dzień do czasu, kiedy rano mama powiedziała, że czeka mnie wizyta kontrolna u dentysty. Nie byłam zachwycona tą wiadomością, kdyż każde spotkania ze stomatologiem wiążą się z niemiłymi wspomnieniami. Podczas za...

Język polski

Dzień wizyty u dentysty - opis przeżyć wewnętrznych

Nadszedł dzień wizyty u dentysty. Byłam bardzo zdenerwowana, gdy wchodziłam do gabinetu. Próbowałam tego nie okazywać, jednak moje nogi drżały. Siadając na fotelu dentystycznym, ledwie powstrzymywałam łzy. Dentysta zauważył mój niepok...

Język polski

"Przed drzwiami stomatologa" - opis przeżyć wewnętrznych

Przed drzwiami stomatologa

Siedzę na korytarzu czekając na moją kolej u dentysty. Przede mną weszła kobieta, która również miała przerażoną minę. Obawiałem się tej wizyty, ponieważ u stomatologa odczuwam nieznośny ból. Prz...

Język polski

Opis przeżyć wewnętrznych

Jest słoneczy poranek, za oknem świeci słońce, ptaszki śpiewają, a ja...ja siedzę na fotelu u dentysty!
Głucho wszędzie, ciemno wszędzie!...Boję się! Co to bedzie?
Już widzę narzędzia zbrodni! A on niczym kat zdecydowana rę...