Gazetka szkolna

w załącznikuxD

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Gazetka Szkolna!!!! Tytuł!! Pilne! Na teraz! Co najmniej 6 przykładów. Pamiętajcie, że to uczniowie 0-6 ( podstawówka). Tytuł krótki. Ostatni tytuł to był: Nowa Gazetka Szkolna ( NGS). Teraz też ma być coś takiego, że fajny skrót. 

Gazetka Szkolna!!!! Tytuł!! Pilne! Na teraz! Co najmniej 6 przykładów. Pamiętajcie, że to uczniowie 0-6 ( podstawówka). Tytuł krótki. Ostatni tytuł to był: Nowa Gazetka Szkolna ( NGS). Teraz też ma być coś takiego, że fajny skrót. ...

Matematyka

Centrum Badania Opinii Uczniowskiej zapytało 260 osób: " Czy podoba Ci się gazetka szkolna?" 3/5ankietowanych czytało gazetkę z czego tylko 1/5 oceniło ją pozytywnie. Ilu osobom spośród zapytanych podobała się gazedka szkolna?   PROSZĘ POMOCYYY!!!!

Centrum Badania Opinii Uczniowskiej zapytało 260 osób: " Czy podoba Ci się gazetka szkolna?" 3/5ankietowanych czytało gazetkę z czego tylko 1/5 oceniło ją pozytywnie. Ilu osobom spośród zapytanych podobała się gazedka szkolna?   PROSZĘ ...

Język polski

Jak pomoże nosić tytuł gazetka szkolna o Janie Pawle II ? Dajce dużo propozycji

Jak pomoże nosić tytuł gazetka szkolna o Janie Pawle II ? Dajce dużo propozycji...

Język polski

Kto jest narratorem tekstu - Gazetka Szkolna jak ma naimie ta osoba i w jakim jest wieku. 3 zdania

Kto jest narratorem tekstu - Gazetka Szkolna jak ma naimie ta osoba i w jakim jest wieku. 3 zdania...

Język polski

Czym powinna charakteryzować się dobra gazetka szkolna 10 pkt Proszę o szybką odpowiedż !!!

Czym powinna charakteryzować się dobra gazetka szkolna 10 pkt Proszę o szybką odpowiedż !!!...

Język polski

Napisz opowiadanie z tekstu ,,Gazetka szkolna"? Klasa4

Napisz opowiadanie z tekstu ,,Gazetka szkolna"? Klasa4...