prosze o szybką odpowiedzi bogowie greccy a)bogini mądrości nauki i wojny sprawiedliwej b)bóg sztuki lekarskiej c)bóg wojny d)bogini miłości e)bogini ogniska domowego opiekunka kobiet BOGOWIE RZYMSCY a)bogini mądrości nauki i wojny sprawiedliwej

prosze o szybką odpowiedzi bogowie greccy a)bogini mądrości nauki i wojny sprawiedliwej b)bóg sztuki lekarskiej c)bóg wojny d)bogini miłości e)bogini ogniska domowego opiekunka kobiet BOGOWIE RZYMSCY a)bogini mądrości nauki i wojny sprawiedliwej b)bóg winnej latorośli urodzaju i sił przyrody c)bóg sztuki lekarskiej d)bóg wojny e)bogini ogniska domowego opiekunka kobiet
Odpowiedź
tabe

jeżeli można kilka ale nie jestem pewna to Bogowie greccy to a),c),e) a w Bogowie rzymscy to nie wiem bo nie miałam ale naprawde nie jestem pewna ale jak coś to napisz może dobrze :)

kupcia009

1 a) Atena c) Ares d) Afrodyta 2 b) Demeter e) Hestia Niestety tylko tyle wiem:):):):)

Dodaj swoją odpowiedź