Opis mojego pokoju

Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna. Kształt mojego pokoju jest prostokątny. Wrzosowego koloru ściany przypominają mi o moich najpiękniejszych wakacjach, gdyż tam przeważał ten piękny i uroczy kolor.

Na parapecie są dwa kwiaty i mój kot obserwujący te ptaki, które tak ładnie śpiewają swą balladę. Światło, świecące się z okna rozjaśnia ciemnozielony dywan we wzory liści, ustawiony na środku mojego pokoju. Leży on na podłodze pokrytą jasnymi panelami. Koło okna znajduję się tapczan, jasnozielony. Na nim leżą dwie poduszki oraz jasnobrązowy miś bez którego w tym pokoju według mnie, byłoby "pusto". Naprzeciwko tapczana jest okrągły drewniany stolik, w odcieniu ciemnego brązu. Na nim odpoczywają książki, które „nie przesypały nocy”. Leży na nim, również żółta torebka i moja skarbonka która w świetle słońca wydaje się weselsza. Pod tym stolikiem leżą encyklopedie, dawno nieużywane i z warstwą kurzu, natomiast nad stolikiem, wisi obraz Jezusem Chrystusem, którego dostałam na moją pierwszą Komunię Świętą. Po lewej stronie mojego tapczanu jest gitara a obok niej, jest kwiat bambusu wprowadzający dziką atmosferę. Zaraz koło bambusa mieści się komoda, na której, jest wieża stereofoniczna nieużywana od pewnego czasu, przy niej, po prawej stronie stoi zasmucona lalka z porcelany o farmerskim ubiorze koło której, jest zapalona świeca. Po prawej stronie moich ciemno-brązowych drzwi wykonanych z dębu, jest długa szafa koloru przypominającego piasek morski. Na tej szafie jest dwanaście plakatów z mojego ulubionego filmu "Zmierzch", natomiast naprzeciw tego mebla jest biurko kształtu trójkąta. Przy biurku jest krzesło z czerwonym materiałem z obrazkami dalmatyńczyków, które psocą. Na tym biurku jest zapalona lampka nocna, która oświetla chaotycznie porozrzucane książki i zdjęcie mojego ukochanego pieska, Kacperka. Znajduję się na nim również globus, miś trzymający pluszowe serce, oraz jest na nim czarny laptop na którym, właśnie piszę tę o to zadanie.

Cały mój pokój, na pierwszy rzut oka przypomina dżunglę w nowoczesnym stylu.

Nigdy bom go na inny nie zamieniła, ponieważ czuję się w nim swobodnie oraz bezpiecznie.

Dodaj swoją odpowiedź
Język angielski

Opisz swój pokój po angielsku ---- > ( to opis mojego pokoju ) PROSZĘ O PRZETŁUMACZENIE TEGO NA J.ANG Mój Pokój ! Od strony holu znajdują się drzwi do mojego pokoju. Na przeciwko drzwi są schody, a obok jest pokój mojej mamy. Po prawej stronie tuż

Opisz swój pokój po angielsku ---- > ( to opis mojego pokoju ) PROSZĘ O PRZETŁUMACZENIE TEGO NA J.ANG Mój Pokój ! Od strony holu znajdują się drzwi do mojego pokoju. Na przeciwko drzwi są schody, a obok jest pokój mojej mamy. Po pr...

Język polski

Opis mojego ulubionego kolegi/koleżanki lub opis mojego pokoju

Opis mojego ulubionego kolegi/koleżanki lub opis mojego pokoju...

Język angielski

Opis mojego pokoju po angilesku : Mój pokój jest duży . Ściany są koloru białego , w moim pokoju jest łużko biurko . W moim pokoju jest półka z ksiązkami i duża szafa na ubrania . W moim pokoju jest dużo zabawek, i misików . 

Opis mojego pokoju po angilesku : Mój pokój jest duży . Ściany są koloru białego , w moim pokoju jest łużko biurko . W moim pokoju jest półka z ksiązkami i duża szafa na ubrania . W moim pokoju jest dużo zabawek, i misików . ...

Język niemiecki

hej wszystkim! potrzebuje opis mojego pokoju po niemiecku, obojetnie mi to co w tym pokoju bedzie , zeby tylko dobrze bylo ;) chetny ktos pomoc? w zamian moge pomoc z polskiego albo z matmy ;>

hej wszystkim! potrzebuje opis mojego pokoju po niemiecku, obojetnie mi to co w tym pokoju bedzie , zeby tylko dobrze bylo ;) chetny ktos pomoc? w zamian moge pomoc z polskiego albo z matmy ;>...

Język polski

Potrzebuje opisać swoje ulubione miejsce na ziemi.. Może ktoś mi pomóc.. Opis mojego pokoju , że można się tam zrelaksować itp.. Wystrój pokoju może być zmyślony :)

Potrzebuje opisać swoje ulubione miejsce na ziemi.. Może ktoś mi pomóc.. Opis mojego pokoju , że można się tam zrelaksować itp.. Wystrój pokoju może być zmyślony :)...

Język polski

Opis mojego pokoju PROSZĘ O SZYBKOM ODP

Opis mojego pokoju PROSZĘ O SZYBKOM ODP...