Opis wyglądu - kolegi

Mój kolega ma na imię Lucjan. Jest to na oko czternastoletni chłopiec, o miłej, usianej piegami twarzy. Mały, trochę zadarty nos nadaje tej twarzy nieco łobuzerski wygląd. Oczy ma duże, jasnoniebieskie. Wysoko nad oczyma umieszczone brwi stwarzają wrażenie, jakby się stale dziwił albo coś pytał. Usta szerokie, przeważnie uśmiechnięte, zęby białe duże. Włosy mają kasztanową barwę, są zawsze krótko przystrzyżone, przez co uszy wydają się trochę odstające. Często widzę jak nagle się różowe, zwykle z jakiejś emocji. Głowa kulista, cienka szyja, proste ramiona.

Jest dość niski i niezbyt zgrabny. Ma długie ręce o małych delikatnych, barwie dziewczęcych dłoniach, a krótki, nieco pękaty tułów unoszą bardzo długie i cienkie nogi. Ogólny wygląd Lucka robi wrażenie za szybko wyrośniętego niemowlęcia.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

NA PONIEDZIAŁEK napisz opis wyglądu kolegi i doniczki DAJE NAJ

NA PONIEDZIAŁEK napisz opis wyglądu kolegi i doniczki DAJE NAJ...

Język polski

Napisz opis wyglądu kolegi ma na imie mateusz jest chudy i jest blondynem NA TERAZ DŁUGIE NA 1 STRONE

Napisz opis wyglądu kolegi ma na imie mateusz jest chudy i jest blondynem NA TERAZ DŁUGIE NA 1 STRONE...

Język polski

Napisz opis wyglądu kolegi ma na imie mateusz jest chudy i jest blondynem NA TERAZ

Napisz opis wyglądu kolegi ma na imie mateusz jest chudy i jest blondynem NA TERAZ...

Język angielski

Napisz e-mail do kolegi/koleżnaki ,opis wyglądu kolegi/koleżanki .Po angielski ;p

Napisz e-mail do kolegi/koleżnaki ,opis wyglądu kolegi/koleżanki .Po angielski ;p...

Język polski

Zredaguj opis wybranego kolegi lub koleżanki. Zastosuj w pracy co najmiej dwa związki frazeologiczne odnoszące się do cech wyglądu opisywanej postaci. DAJE NAJ!!!!

Zredaguj opis wybranego kolegi lub koleżanki. Zastosuj w pracy co najmiej dwa związki frazeologiczne odnoszące się do cech wyglądu opisywanej postaci. DAJE NAJ!!!!...

Język polski

Zredaguj opis wybranego kolegi lub koleżanki. Zastosuj w pracy co najmniej dwa związki frazeologiczne odnoszące się do cech wyglądu opisywanej postaci."

Zredaguj opis wybranego kolegi lub koleżanki. Zastosuj w pracy co najmniej dwa związki frazeologiczne odnoszące się do cech wyglądu opisywanej postaci."...