napisz sprawozdanie z zawodow sportowych które odbyły się w twojej szkole pliska na jutro daje naj naj naj naj

Dnia 13 marca 2015 roku w naszej szkole odbyły się zawody sportowe w koszykówkę. Brały w nich udział pięć szkół w tym nasza. Każda kwarta trwała po 5 minut, każda szkoła wystawiła dwa składy. Nasza szkoła grała na prawdę świetnie. Przegrała tylko 1 mecz wygrywając 3 mecze. Każda szkoła otrzymała dyplomy oraz słodkie upominki - czekoladę oraz żelki. Zawody wygrała niepokonana Szkoła Nr 3, nasza szkoła zajęła dobre 2 miejsce. Te zawody były na  prawdę udane! DASZ NAJ?:)

Sprawozdanie z zawodów        20 kwietnia bieżącego roku nasza klasa uczestniczyła w zawodach ,,Dam radę'. Trasa wycieczki wiodła uliczkami lubelskiego Starego Miasta. Punktualnie o godzinie ósmej zebraliśmy się przed szkołą. Pani wychowawczyni zapoznała nas z regulaminem wycieczki i zwartą grupą ruszyliśmy na pobliski przystanek trolejbusowy.        W drodze na Starówkę staraliśmy się  zachować ciszę i spokój, ale niezupełnie się to udało. Pasażerowie trolejbusu i nasza pani kilkakrotnie zwracali uwagę największym rozrabiakom. Na szczęście droga trwała zaledwie 20 minut.        Następnie krętymi, wąskimi uliczkami  Starówki udaliśmy się wprost na rynek. Nagle wyrosła przed nami okazała bryta Trybunału Koronnego. Tam przed głównym wejściem przywitaliśmy się z czekającą na nas przewodniczką.         Dzięki jej opowieści uważamy, że wycieczka była bardzo udana. Nie tylko przybliżyła nam różne ciekawostki.Dzięki wspólnej wyprawie historia okazała się pasjonującą przyrodą. Mam nadzieję, że pomogłem :) i liczę na najlepszą odpowiedź :)