prosze o napisanie wypracowania na temat - " szkoła moich marzeń " proszę żeby to było nie zwykłe opowiadanie tylko fantastyczne

prosze o napisanie wypracowania na temat - " szkoła moich marzeń " proszę żeby to było nie zwykłe opowiadanie tylko fantastyczne
Odpowiedź
olkaa76

                                   MOJA WYMARZONA SZKOŁA. Oczywiście najlepiej by było, aby nie było lekcji, kartkówek i sprawdzianów, tylko totalny luz, dużo dobrej zabawy i sportu.  .    Moja wymarzona szkoła to taka, w której jest bardzo dużo godzin wf-u. Ja bardzo lubię sport i dlatego chciałabym, aby były 3 godziny codziennie. Przerwy miałaby być, co najmniej 30-to minutowe. Nauczyciele byliby bardzo mili i nie dawaliby uwag negatywnych tylko same pozytywne. Na korytarzach byłyby głośniki, przez które puszczana by była muzyka skomponowana przez każdego z uczniów. W mojej wymarzonej szkole każdy uczeń byłby równy. Panowałaby miła i koleżeńska atmosfera, bez kłótni i robienia sobie na złość. Chciałabym, aby było więcej wycieczek oraz wyjść do kina. Niestety marzenia nie pokrywają się z rzeczywistością. Przerwy są krótkie, a wyjazdy bardzo rzadkie. Ale najgorsza jest atmosfera między uczniami. Najbardziej we współczesnej szkole podoba mi się boisko. Tam można odpocząć po lekcjach oraz zagrać w kosza. W naszej współczesnej szkole pracują wspaniali nauczyciele. Od nich dostajemy to, co najcenniejsze – wiedzę. Są dla nas bardzo mili i pomocni. Każdy z uczniów ma swoje wyobrażenia i marzenia o szkole. Ale są pewne zasady, których trzeba przestrzegać. Podsumowując, to moja współczesna szkoła bardzo mi się podoba, lubię do niej chodzić i czy moje marzenia się spełnią czy też nie, to i tak będę dumna, że jestem uczennicą ... POZDRAWIAM SERDECZNIE MAM NADZIEJĘ ,ŻE POMOGŁAM! ;) LICZĘ NA NAJ! :D

Dodaj swoją odpowiedź