1. Symbole narodowe sa to znaki rozpoznawcze panstw. Jakie sa amerykanskie symbole narodowe? Czy maja jakies cechy wspolne z polskimi symbolami narodowymi? 2. Wypelni piramide (zdjecie #1) 3. Polacz strzalkami wyrazy w dwu kolumnach (zdjecie #2)

Amerykańskie symbole narodowe to: m in flaga, hymn, banktoty dolarowe, Holywood, Las Vegas lub Empire State Bulding. USA to skupisko wielu narodowości, kultur, więc trudno znaleźć coś konkretnego.

Flaga, hymn, banknoty dolarowe, Empire State Bulding, Golden Gate, Holywood i takie tam jeszcze np. Statua Wolności ..  #Piramida  USA MAPA POLKA AFRYKA LENKIJA #Połącz 1.Do Warszawy 2. Do Berlina 3. Do Moskwy 4. Do Pragi 5. Do Wilna 6. Do Kijowa 7. Do Bratysławy 8. Do Mińska NIE OBIECUJĘ ŻE WSZYSTKO DOBRZE, ALE MAM NADZIEJĘ, ŻE TROCHĘ POMOGŁAM ;)