Wspomnienie z wakacji

Tegoroczne wakacje były dla mnie bardzo ciekawe i interesujące, ponieważ zwiedziłem wiele miejsc, które wzbudziły we mnie ogromne zainteresowanie i zachwyt.

N początku pojechałem do babci na wieś, gdzie spędziłem większą część wakacji. Zażywałem tam świeżego powietrza i pięknych krajobrazów, których jest tam mnóstwo, bo wioska położona jest niedaleko Bieszczad. Otaczają ją liczne wzgórki i pagórki, na których rosną rozległe lasy. Można też podziwiać panoramę Bieszczad, ale tylko wtedy, gdy wyjdzie się na którąś z wyższych gór.

Gdy wróciłem od babci, na drugi dzień pojechałem z rodzicami na Słowację do miasta Liptovsky Mikulas, gdzie byłem dwa tygodnie. Główną atrakcją był największy aquapark na Słowacji, który znajduje się na obrzeżach tego miasta. Było w nim 21 rur i zjeżdżalni oraz 9 basenów, w tym 6 całorocznych. Miasto to położone jest w Tatrach Niskich, co dostarczało wielu atrakcji, a jedną z nich była Jaskinia Lodowa, w której byłem. Jest w niej bardzo zimno, chociaż na podwórzu jest bardzo ciepło. Jaskinia ta liczy 650 metrów długości, a dla turystów została udostępniona w 1934 roku i nadal jest przez nich chętnie odwiedzana.

Ze Słowacji przywiozłem wiele pamiątek i oczywiście wspaniałe wspomnienia z pobytu w tym pięknym mieście.

Te wakacje oceniam na jedne z bardzo udanych, ponieważ niemal codziennie poznawałem nowe miejsca i nowych ludzi, co sprawiło, że nie miałem czasu na nudy.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Kartka z pamiętnika - wspomnienie z wakacji Mam do was ogromną prożbę mógłby mi któś napisać kartkę z pamiętnika opisującą jeden dzień wakacji 1 wspomnienie. Dam 20 punktów ;) Pomóżcie pliss O pół kolonich ;)

Kartka z pamiętnika - wspomnienie z wakacji Mam do was ogromną prożbę mógłby mi któś napisać kartkę z pamiętnika opisującą jeden dzień wakacji 1 wspomnienie. Dam 20 punktów ;) Pomóżcie pliss O pół kolonich ;)...

Język polski

Napisz opowiadanie zatytułowane Wspomnienie. Wspomnienie z wakacji, z życia,ze szkoły lub cos innego.

Napisz opowiadanie zatytułowane Wspomnienie. Wspomnienie z wakacji, z życia,ze szkoły lub cos innego....

Język polski

Kartka z pamiętnika - wspomnienie z wakacji potrzebuje wspomnienia z wakacji w formie pamiętnika

Kartka z pamiętnika - wspomnienie z wakacji potrzebuje wspomnienia z wakacji w formie pamiętnika...

Religia

Napisz wspomnienie z wakacji - daną sytuację,kiedy pamiętaliśmy o modlitwię? Wspomnienie może być wymyślone.

Napisz wspomnienie z wakacji - daną sytuację,kiedy pamiętaliśmy o modlitwię? Wspomnienie może być wymyślone....

Język polski

Napisz swoja ulubione wspomnienie z wakacji Może być wymyślone tylko żeby było bardziej realistyczne. i musi byc na 7 zdań

Napisz swoja ulubione wspomnienie z wakacji Może być wymyślone tylko żeby było bardziej realistyczne. i musi byc na 7 zdań...

Język polski

napisz wspomnienie z wakacji prosze szbko

napisz wspomnienie z wakacji prosze szbko...