Wygląd Ani Shirley

Wśród wielu bohaterów literackich, jakich poznałam, jednym z moich ulubionych jest Ania Shirley, która jest główną bohaterką powieści "Ania z Zielonego Wzgórza", autorstwa Lucy Maud Montgomery.

Dziewczynkę poznajemy w wieku jedenastu lat. Towarzyszymy jej przygodom przez pięć lat, ponieważ lektura kończy się, kiedy Ania ma szesnaście lat. Bohaterka urodziła się w Nowej Szkocji. Była córką Berty i Waltera Shirley. Niestety rodzice zmarli jej, gdy miała zaledwie trzy miesiące.

Ania w wieku jedenastu lat była bardzo drobną dziewczynką. Miała bladą cerę obsypaną dużą ilością piegów. Miała duże szaro-zielone oczy i bardzo wyróżniające się rude włosy. Niektórzy twierdzili, że ma bardzo ładny, zgrabny nos. Miała lekko spiczasty podbródek. Ubierała się w niemodne i dość skromne sukienki. W wieku szesnastu lat bohaterka wyglądała zupełnie inaczej. Włosy miała o kasztanowym odcieniu. Oczy, nos i usta pozostały tak samo ładne. Była smutną dziewczyną o smukłej sylwetce. Na twarzy nie miała już zbyt wielu piegów, a te, które zostały były mniej widoczne. Ania ubierała się modnie i gustownie.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Opisz wygląd Ani Shirley jako 16 latka. Proszę o szybką odpowiedź

Opisz wygląd Ani Shirley jako 16 latka. Proszę o szybką odpowiedź...

Język polski

Opisz wygląd Ani Shirley na pikniku w Białych Piaskach. Plis to na dzisiaj

Opisz wygląd Ani Shirley na pikniku w Białych Piaskach. Plis to na dzisiaj...

Język polski

1.Napisz wygląd Ani Shirley gdy akcja powieści się kończy, oraz jej zalety i wady w wieku 16 lat (zalety i wady udowodnij) Proszę pomużcie mam na juto. Z góry dziękuje. Dam naj.

1.Napisz wygląd Ani Shirley gdy akcja powieści się kończy, oraz jej zalety i wady w wieku 16 lat (zalety i wady udowodnij) Proszę pomużcie mam na juto. Z góry dziękuje. Dam naj....

Język polski

WAŻNE!!! NA JUTRO !!!! HELP !!!!!Opisz wygląd ani Shirley gdy miała 16 lat

WAŻNE!!! NA JUTRO !!!! HELP !!!!!Opisz wygląd ani Shirley gdy miała 16 lat...

Język polski

Sympatia książek o Ani Shirley

Lucy Moud Motgomery pisząc wiele tomów o Ani Shirley,
nie wiedziała, że jej książki wzbudzą tak wielką sympatię wśród ludzi na całym świecie. Czytając pierwszy tom pt.,, Ania z Zielonego Wzgórza” można poznać osobowość panny...

Język polski

Charakterystyka Ani Shirley.

Temat: Charakterystyka Ani Shirley. 11.03.06r.Anna Shirley to główna i tytułowa bohaterka powieści L. Maud Montgomery pt. „Ania z Zielonego Wzgórza”. Dziewczynka urodziła się w Bolingbroke, w Nowej Szkocji. Rodzice ...