Napisz plan wydarzeń do lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa. PLISS TO NA JUTRO!!!

Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 1. Przybycie dzieci do domu profesora. 2. Przygoda Łucji w szafie. 3. Spotkanie Edmunda z Białą Czarownicą. 4. Rozmowa dzieci z Profesorem. 5. Wędrówka dzieci w puszczy Narnii. 6. Spotkanie z rodziną Bobrów. 7. Ucieczka Edmunda do Czarownicy. 8. Wędrówka do Kamiennego Stołu. 9. Spotkanie dzieci i Bobrów ze Świętym Mikołajem. 10. Pogoń Czarownicy za rodzeństwem Edmunda i państwem Bobrów. 11. Spotkanie dzieci i Bobrów z Aslanem. 12. Walka z wilkami. 13. Uratowanie Edmunda przez Aslana. 14. Spotkanie Aslana z Czarownicą i ich tajemnicza rozmowa. 15. Śmierć Aslana. 16. Nowe czary Aslana. 17. Zdobycie zamku Czarownicy. 18. Przejęcie władzy królewskiej. 19. Gonitwa za Białym Jeleniem. Mam nadzieje ,że pomoglam

1. Przybycie dzieci do domu profesora. 2. Zwiedzanie domu. 3. Pierwsze przejście Łucji do Narnii. 4. Spotkanie z Panem Tumnusem. 5. Powrót Łucji z Narnii i dalszy ciąg zabawy. 6. Zabawa w chowanego. 7. Wizyta Łucji i Edmunda w Narnii. 8. Spotkanie chłopca z Białą Czarownicą. 9. Wspólny powrót Łucji i Edmunda w Narnii. 10. Rozmowa Profesora o dziwnym zachowaniu Łucji. 11. Ucieczka dzieci przed zwiedzającymi dom gośćmi i schowanie się do starej szafy. 12. Znalezienie się czworga rodzeństwa w Narnii. 13. Podążanie za drozdem i wizyta u państwa Bobrów. 14. Podróż Edmunda do pałacu Białej Czarownicy. 15. Ukrycie się państwa Bobrów i dzieci w bezpieczniej jamie w obawie przed zemstą wiedzmy. 16. Spotkanie ze Św. Mikołajem. 17. Poszukiwanie dzieci przed Białą Czarownicą. 18. Dotarcie bohaterów do obozu Aslana. 19. Pokonanie wilka przez Piotra. 20. Uratowanie Edmunda z rąk Białej Czarownicy. 21. Spotkanie Aslana z Białą Czarownicą. 22. Przeniesienie obozu Aslana pod Bród Beruny. 23. Ofiara Aslana złożona na Kamiennym Stole. 24. Zwycięstwo Lwa nad śmiercią. 25. Ożywienie posągów w domu czarownicy. 26. Pokonanie Białej Czarownicy w bitwie. 27. Ukoronowanie dzieci w Ker-Paravel i odejście Aslana. 28. Rządy rodzeństwa w Narnii. 29. Polowanie na Białego Jelenia. 30. Powrót bohaterów do domu Profesora i koniec przygód. Uwierz mi miałam taką samą pracę domową i dostałam 6.

Język polski

Napisz plan wydarzeń do lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa(od 1 do 15 punktów). PLISS TO NA JUTRO!!!...