1.Jedna półnuta trwa ,tyle ile cztery........lub dwie....... 2.Jedna ćwierćnuta trwa ,tyle ile dwie ....... 3.dwie ćwierćnuty trwają tle, ile jedna.......... 4.Osiem ósemek trwa,tyle ile jedna........lub dwie.......... 5.Cztery szesnastki trwają , tyl

1.Jedna półnuta trwa ,tyle ile cztery........lub dwie....... 2.Jedna ćwierćnuta trwa ,tyle ile dwie ....... 3.dwie ćwierćnuty trwają tle, ile jedna.......... 4.Osiem ósemek trwa,tyle ile jedna........lub dwie.......... 5.Cztery szesnastki trwają , tyle ile jedna ......................
Odpowiedź

1. ósemki lub ćwierćnuty 2. ósemki 3półnuta 4.cała nuta lub dwie pół nuty 5ćwiećnuta

1) ósemki , ćwierćnuty 2 )ósemki 3) półnuta 4) cała nuta , półnuty 5) ćwierćnuta To idzie tak jedna cała nuta to dwie półnuty, jedna półnuta to dwie ćwierćnuty, jedna ćwierćnuta to dwie ósemki itd. tak jak mnożenie ułamków na matematyce cała nuta to jeden a każda kolejna mniejsza wartość to 1*1/2 - półnuta

Dodaj swoją odpowiedź
Muzyka

1.Jedna półnuta trwa ,tyle ile cztery........lub dwie....... 2.Jedna ćwierćnuta trwa ,tyle ile dwie ....... 3.dwie ćwierćnuty trwają tle, ile jedna.......... 4.Osiem ósemek trwa,tyle ile jedna........lub dwie.......... 5.Cztery szesnastki trwają , tyl

1.Jedna półnuta trwa ,tyle ile cztery........lub dwie....... 2.Jedna ćwierćnuta trwa ,tyle ile dwie ....... 3.dwie ćwierćnuty trwają tle, ile jedna.......... 4.Osiem ósemek trwa,tyle ile jedna........lub dwie.......... 5.Cztery szesnastk...