napisz przepis na ciasto czekoladowe oraz na zupę pomidorową z makaronem

napisz przepis na ciasto czekoladowe oraz na zupę pomidorową z makaronem
Odpowiedź
hubert101022

Gotujesz wywar do rosołu dajesz marchewkę pietruszkę i jakie tam chcesz warzywa jak juz się one ugotują dodajesz do gotującego się bulionu koncentrat pomidorowy jak już rozprowadzisz zawartośc w garnku dodajesz cukier aby skorygowac smak. Do osolonej gotujacej się wody wrzucasz makaron jaki tam chcesz na opakowaniu jest napisane ile czasu musi się gotować, po ugotowaniu na druszlak odcedzasz przepłukujesz i pomidorówka gotowa

angelka1919

              CIASTO CZEKOLADOWE:BISZKOPT (KUPIONY LUB ZROBIONY) 1 CZEKOLADA MLECZNA , ORZECHY , I COŚ DO DEKORACJI NP. BITA ŚMIETANA , krem                                                                                                                          przygotowanie : biszkopt posmarować kremem dodać orzechy na to położyć drugi biszkopt polać czekoladą i udekorować bitą śmietaną

Dodaj swoją odpowiedź