napisz list do ziemi linijki min 19 max 34 proszę o pomoc

napisz list do ziemi linijki min 19 max 34 proszę o pomoc
Odpowiedź
yournightmaree

Witaj ziemia piszę ten list do ciebie ponieważ wiem jaka jesteś dla nas potrzebna , ludzie cię nie szanują ,na pewno jesteś na nas wszystkich bardzo zła, ciebie i twoich dóbr naturalnych które są potrzebne do życia na twojej pięknej planecie , życzę ci abyś trwała jak najdłużej masz takie piękne krajobrazy , wodę lasy góry morza oceany jesteś idealna nie ma drugiej takiej jak ty jesteś piękna a ludzie tego nie doceniają , Jesteś piękna w swojej prostocie twój kształt jak koło pięknie wyglądasz z daleka , to dla ciebie powstał dzień dla ziemi gdzie każdy stara się ogarnąć bałagan jaki powstał na twojej strukturze , na podwórkach ustawione są śmietniki , segregujemy dla ciebie odpady i śmieci różnego rodzaju , oczyszczamy wodę abyś była czysta i zadbana tak jak byłaś na początku swojego istnienia bardzo pragnęła bym abyś była wieczna i nie nękana odwiertami dzięki którymi pozyskiwane jest paliwo , górnictwem gdzie wykopywany jest węgiel wgłąb twojej głębi , oraz surowce naturalne  Pozdrawiam cię twoja mieszkanka 

kasica187

cześć to ja  Monika  chcę cie poprosić żeby ziemia była  czystcza i żeby miej na ziemi śmiecili prosze wes ludi podporzodkuj

Dodaj swoją odpowiedź