Znacie jakieś teksty o tym że trzeba szanować swoje zdrowie? Kręcę film krótkometrażowy i na końcu moja postać umiera bo nie szanowała swoje zdrowie, więc potrzebuję tekst o tym że trzeba szanować swoje zdrowie! Możecie sami coś wymyślić ( nie musi być r

Znacie jakieś teksty o tym że trzeba szanować swoje zdrowie? Kręcę film krótkometrażowy i na końcu moja postać umiera bo nie szanowała swoje zdrowie, więc potrzebuję tekst o tym że trzeba szanować swoje zdrowie! Możecie sami coś wymyślić ( nie musi być rymów).
Odpowiedź
Matt06

Szanuj swoje życie i zdrowie bo jest tylko jedno  Szanuj zdrowie należycie bo jak umrzesz stracisz życie 

fleq92

Nieraz człowiek jest zabiegany szczególnie jeśli ma prace, dzieci, zapomina wtedy oswoim zdrowiu, zaniedbuje się. Nie kontroluje swojego zdrowia, gdyż  nie myśli o tym w biegu życia. Przez zaniedbanie swojego zdrowia człowiek trafia do lekarza, szpitala, lub też umiera, gdy jest za późno. szkoda ze wczesniej nie zastanowił sie ile zostawił na tym swiecie, ile bliskich go opłakuje, ile jeszcze mógł zrobić wszysciu dla innych ,ale przede wszystkim dla siebie. Dbajmy o swoje zdrowie, bo nie wiemy komu jeszcze możemy w życiu być potrzebni.

Dodaj swoją odpowiedź