Proszę napiszcie jakiś normalny wiersz bo mam tylko czas do tego poniedzialku

Proszę napiszcie jakiś normalny wiersz bo mam tylko czas do tego poniedzialku
Odpowiedź
TeTe07

milosc przyszla nagle, tak niespodziewanie, dotknela mnie cieplym spojrzeniem, potem usmiechem, zauroczyla na poczatku teraz, gdy na nia patrze, czuje sie wspaniale, ale ogarnia mnie tesknota, gdyz jest daleko ode mnie, pragne jej dotyku, pocalunkow pieszczot, pragne bliskosci, bycia ze soba chce jej calym cialem i dusza, ale czy ze mna zostanie? może być

justa1528

Wiosna Przyszła piękna i radosna, Zieleniutka pani wiosna, Dziś cichutko, na paluszkach, Podeszła do mego łóżka. Myślę sobie, co za licho? Mówi- wstawaj i bądż cicho, Słońce świeci tak wysoko, A ty jeszcze śpisz głęboko. Ptak na drzewie gniazdko ściele, W sadzie brzęczą pszczoły, trzmiele, A motyle różnokolorowe, Odkrywają coś  na nowo. Wstawaj! - woła pani wiosna, Kwitną kwiaty, kwitnie sosna, Wiatr roznosi zapach bzów, Dosyć zimowego snu.

Dodaj swoją odpowiedź