Pisemna prezentacja o przyjaźni Pliss Daje naj

Pisemna prezentacja o przyjaźni Pliss Daje naj
Odpowiedź
izka2903

PRZYJAŹŃ.Co to jest ta cała przyjaźń?Otóż przyjaźń to magiczny związek pomiędzy osobami.Na przyjaciela zawsze można liczyć,możesz mu zaufać,jeżeli to TA prawdziwa przyjaźń...Przyjaźń to sprawa na całe życie.Kiedy już poznacz takiego kogoś będziesz wiedzieć że to akurat ta osoba. Przyjaciel-Osoba,której można zaufać,nie da się bez tej osoby żyć.:) POZDRAWIAM:)

Kamilo00000

PRZYJACIEL to osoba której możemy zaufać. On nam zawsze doradzi w trudnej sytuacji. Jest także przysłowie że "Przyjaciół poznaje się w biedzie" Czyli że nie możemy ufać byle komu i mówić o prywatnych sprawach typu o rodzinie. Nawet jeżeli mamy przyjaciela lepiej go na początku sprawdzić czy on nam zaufa, a nie zdradzi. Mam nadzieję że pomogłam liczę na naj.

Dodaj swoją odpowiedź