Mam napisać z Polskiego na jutro sprawozdanie z rekolekcji, i nie wiem kompletnie co mam tam napisać ta Pani bardzo szczegółowo każe pisac , w sumie na tych rekolekcjach nic specjalnego sie nie dzialo w te 3dni mielismy na 10:45 gdy weszlismy do kosciola poznawalismy tam chwile ksiedza i przedstawial nam sie, potem zadawał nam pytania o Panu Bogu, potem była msza drugi dzien wygladal tak że ksiądz mówił że nie warto się wstydzić wiary i tam opowiadał oglądaliśmy różne filmiki dotyczace na temat wiary i potem była spowiedź, w 3dzień ksiądz też zadawał pytania i potem była msza i po mszy podziękowania dla księdza za prowadzenie tych rekolekcji:) można coś dodać jeszcze ale ja nie wiem jak to ułożyć bardzo prosiłabym o odpowiedź:) dziękuję! :)

hmm... ciężko będzie ci to napisać jeśli nie wiesz co to sprawozdanie zobacz na internecie najlepiej na wikipedi  WSKAZÓWKI DLA SPRAWOZDAWCY: 1.Pisz tylko o tym, czego byłeś/byłaś świadkiem albo uczestnikiem. 2. Wypowiadaj się w swoim imieniu (,,ja') lub grupy (,,my'). 3.Pisz rzeczowo i konkretnie. 4. Poinformuj o miejscu (gdzie?,dokąd?),czasie (kiedy?) i celu )w jakim celu?) wyjazdu lub wydarzenie. 5.Napisz prawdę co się działo na danym wydarzeniu 6. Pisz najważniejsze rzeczy i fakty z wydarzenia 7. Zachowaj chronologiczną kolejność wydarzeń 8. Pisz tak aby zainteresować czytelników  9. Przedstaw swoją opnie o opisanych zdarzeniach 10. Na zakończenie podsumuj swoje wrażenia

W dniach od ... do .... w mojej szkole odbyły się rekolekcje. Wraz z całą szkołą i pedagogami udaliśmy się do kościoła. Codziennie rekolekcje odbywały się od godziny 10:45. Na początku , w pierwszy dzień poznaliśmy księdza który powiedział nam kilka słów o sobie i przedstawił plan tego jak będą wyglądały nasze spotkania z nim podczas rekolekcji. Następnie zadawał on pytania na temat Boga. Na sam koniec pierwszego dnia rekolekcji odbyła się msza święta. Kolejny dzień dotyczył nauk na temat naszej wiary. Ksiądz starał się nam przekazać to , że wiary nie należy się wstydzić. Po naukach księdza obejrzeliśmy kilka filmików właśnie w tematyce tych nauk.Na koniec tego dnia rekolekcji każdy z nas mógł przystąpić do sakramentu pokuty. Trzeci dzień także rozpoczął się od nauk księdza ,cała nasza społeczność szkolna była w nie bardzo zaangażowana. Na zakończenie 3 dnia rekolekcji odbyła się msza święta a po tym ogromne podziękowania dla księdza za prowadzenie rekolekcji oraz wiedzy i wartości które nam on przekazał.